Prijava

Ajde da i ja otvorim jednu temu ovdje...

Koje igrice igrate i volite, a koje ne...?
I ako vam se da recite i zashto...

Ja obozavam Heroje III, Red Alert i GTA...Mislim da nisam nishta zaboravila...NE podnosim Sudden Strike, previshe detaljno i komplikovano, zavidim ljudima shto imaju zivce za tu igricu... :D

Ovako, volim da igram Heroje 5, volim Warcraft III, Volim i NBA i FIFA--u (ua PES), volim i GTA ali samo 3, volim ponekad da razvalim americko rvanje 2008 na PS3, ali i counter-strike mi nije stran, ali preferiram Unreal Tournament 3. Tu sam nezaustavljiv. Igram i Sims2, H2O, ali sada igram samo Audiosurf

slika=http://shoinan.files.wordpress.com/2008/03/eternallife_approachingpeak.jpg
slika=http://www.indiegames.com/blog/images/timw/audiosurf2d.jpg

Samo RPG...
I menadžer ali on nije igrica. :)

Zaboravila sam Sims II i Wormagedon, ti mali crvici su mi legendarni...

jeste, crvi su carevi, samo sto ne volim 3D, teze se igra

Diablo 2,browser igre (ikarim,travian),ponekad RAW 2007,Max Payne 2,NFS,Counter Strike,Warhammer,Virtua Tennis 3,...

samo ponekad Counter Strke a inace nemam vremena za to...celi dan provedem ili na poslu ili slusajuci muziku...tako da nemam vremena ai ne volim nesto posebno igrati osim cs1.6 ...eto

Доообар РПГ, Вајнинг Илевен, што би рекли неки "кантерицу" са друшвом, Огаме (броњсер игра најбоља од свих срања која контаминирај у нет - доле травијан... бедна лоше реализована полукопија ове игре...), Нестварно Преметање све делове (што би рекли на неком јевропском језику анрил трнамент), менаџерске стратегије типа Цезар 3, Симин Град. На врху, наравно, Распад 2 (прм. прев. са јевропског Фаллоут 2). А што се тиче стратегија никада превазиђена игра Доба Царстава 2: освајачи. ПЕС не смем изузети...

Не волим следеће игре: Њарцрафт серијал (итузев првог дела и изузев ДотА мапе и још понеких оригиналних корисничких модова), ФИФА срања, вожње, Квејк серијал... и пуно других...

Mogo bi da pises igre na engleskom i da nj zamenis sa w, Njarcraft, tj Warcraft.

ali ipak je audiosurf neprevazidjen...
Ubacis pesmu, i vozis po stazi, i kako ide muzika, tako ide i put, na primer pustite Bohemian Rhapsody od Queen i pocinjete polako, pa idete sve brze i brze, a cilj je da skupljate blokove u boji koji vam se nadju na putu, a da izbegavate sive...

За Хероје 3 би ставио руку у ватру.

Ma najjace su avanture: Monkey Island, Grim Fandango, Discworld Noir, Sam & Max (za one koji ne znaju, trenutno izlazi ''serija'' Sam & Max) i tako to. Od ostalih igrica Duke Nukem jebe mamu, Mortal Kombat, naravno Heroji (kao i krajnje neobična multiplejer PUCAČINA smeštena u svet heroja - Legends of Might & Magic - toplo preporučujem), kao i Tomb Raider - drugi deo pogotovu, kao i mnogo debilizama u flešu kakve možeš naći na netu. I naravno! Kako to zamalo da zaboravim, najjača igrica za multiplejer ikada - Unreal Tournament! Svi se klanjajte Unreal Tournamentu! Dabogda crk'o kanter što su zbog njega ljudi prestali da igraju ovu najjaču igricu! Napomenuo bih još Fallout, premda sam ga igrao mnogo davno, što mi dade ideju da je sad potražim međ piratima na netu.

UNREAL RULZZZ!!!
...ali onaj stari...

ja volim najviše avanture i to prvenstveno: prva dva manki ajlenda, grim fandango i psihonaute(nije baš avantura ali kao da jeste) (izguglajte, sve je radio isti čovek, suvi genije)! takođe ima tu i fantastik džurnija sem end meksova i ostalih čuda, ali recimo da mi je grim fandango najbolja igra svih vremena:)

takođe devedesetih, devedesete sam se zaluđivao sa blizardom (prva dva warcrafta, starcraft, diabloi 1 i 2) i naravno herojima 2 i 3.

obožavam stronghold i stronghold crusader.

nisam anril fan, više volim kvejk, ali doom2, pucačina je zakon bio :m

takođe voleo sam i lemingse i naravno wormse 1,2 i world party(nešto sam onaj armagedon propustio).

voleo sam (što doter reče) simin grad, ali sam igrao samo 1 i 2, ovaj novi 3000 ili štagod, iako sam čuo da je odličan, nisam probao još...

slabo sam vozio trke, možda nfs3 hot pursuit.
od ostalih sportova igrao sam i voleo fifa98 i nba2003. ostalo ne.

mrzim gta serijal.

od tabačina voršipujem guilty gear serijal (doduše samo sam ga na kompu igrao, nisam igrao konzole nikad...)

bla.

Trenutno igram Counter, a pre sam u nedostatku igrica igrala Solitare i Spider, pa sam ih zgotivila. "Odrasla" na Simsu, GTA San Andreas i Wormsima. Takodje volim da se zakačim na neki sajt tipa Miniclip i igram male igričice.

Ваља поменути и Arcanum, Bloodlines, Psychonauts, Planescape : Torment, No one lives forever, Call of Duty, а и оне нешто старије - SWOS, Colonization, Dangerous Dave, Mortal Kombat, Chaos Engine, Incredible Machines...

Mene smaraju strategije, igram isključivo RPG.
Lionheart, Fallout, Baldur's Gate, Vampire: the Masquerade...

Vodim OGame alijansu (svemirska real time simulacija, www.ogame.org) :)

Ok mi je i Unreal, ali nisam neki fan.

Surovi, brate po igricama!!! Tim Schafer 4ever! Jel' si igrao ovu seriju Sem end Meks? Do jaja je!

nisam nisam, nešto mi je promakla :) slabo igram bilo šta u poslednje vreme osim nekog tamo mount and blade-a

ali da, čuo sam da je mnogo dobro:) to kao izlaze nivoi na neki određeni vremenski period ili šta beše?