Prijava

To Armani! Jebi Ješe!

Armani mi gotivan nešto ove godine.

Неко у Мадриду управо пуни гаће од страха а све због тога јер су шпанско циганоидни калкуланти наишли на тврд орах и срећан сам због тога

Kakve dve utakmice u Atini večeras, sjajne, samo mi krivo za CSKA, nije mi gotivan PAO toliko bez Želimira. Mislim da Oly ima daleko veće šanse od PAOa da pobedi u petoj utakmici, ali videćemo.

Pa eto, ribe su htele da izbegnu jedan mec koji sve resava protiv Spanulisa i mislili da ce u tri sve da zavrse, evo im ga taj mec, Vasilije ludak ima da da 40 poena u madridu

Neka popuše i jedni i drugi Grci. Ja navijam za to.

Ja navijam da ne osvoje Fernandez, Ljulj i Caci. I cigani iz Pireja da izduvaju. I Jevreji bas ne moraju da osvoje. I naravno, katalonski Ciganini nikako. Sto mi ostavlja CSKA, mada nikako ne volim da Teodosic bilo sta osvoji, njemu zelim kinesku smrt od hiljadu posekotina.

Sto znaci da zelim da se F4 ne odrzi zbog epidemije variole vere, jebem ti kosarku.

Hehehe koja dilema. Ma znam samo da ne želim Olimpijakos da prođe, za ostalo me baš bole kita.

Запата шта очекујеш да твоја репрезентација уради у Бразилу?

Ako se Radomir oporavi pucamo na polufinale

Sto mi ostavlja CSKA, mada nikako ne volim da Teodosic bilo sta osvoji, njemu zelim kinesku smrt od hiljadu posekotina.

Lololo

Ja navijam za CSKA da osvoji zbog Krsti'a i Micova, a ovaj mu tu dođe kao koleteralna šteta.

SESKA nece nista osvojiti dok god ima ova nasa govna u timu na celu sa Krsticem...Real ce izbaciti OLY al bar su pruzili fine utakmice...

Sve mi zao sto nisam gledao Oly i pola tekme Armani zbog usrane LS. Navatacu snimke negde, ali gledao sam CSKA...kolko bezidejno igraju u napadu bez Teodosica, par puta isteklo vreme a oni nisu sutnuli na kos...guraju pod kos loptu prekasno...Vims suta u talasima 4 da pa 4 promasi nije to to...Dzekson napravio par gresaka...Khryapin faul presudio nad Diamantidisom otvorio majstoricu. A sto se tice Diamantidisa, tolko lose sutira zadnjih 4-5 tekmi da ga treba pustati samog kad oce da suta sa distance.

GOTOVO, GOTOVO, EVO OBRAZ - UDARI ME
https://lh3.googleusercontent.com/-65u8Fku1rLc/UyNoo978PbI/AAAAAAAAAcw/ZoEYAj1A6jQ/alvertis_coach.jpg
EDIT: Kontate, jer Alvertis lici na Lukasa hehe

Igra Teo sutra, ko zna pod kakvim će blokadama da bude za tu utakmicu, znaju Rusi da će teško protiv popaljenih Grka bez njega, osim ako ne polome nos Dijamantidisu kao u drugoj utakmici, tada neće imati problema da ih naguze trijes razlike. lolo

Ma sta igra, igrace sa 50% snage a takav nece nista dobro doneti...vec sam ga gledao kad je igrao pod povredom...bas je to lose izgledalo

I takav je kud i kamo korisniji od Parga, koji kao da je pao s Marsa ove sezone, potpuno neprepoznatljiv.

Jebiga Pargo je efektivniji u odbrani nego u napadu...sto kazes zadnjih par tekmi bas lose igra...

Jeste bolji defanzivac, ali nema kreativnosti kod njega, a Džekson carini loptu i više od Teodosića, a ima puno lošiji osećaj za pas, značiće im on na 15-20 minuta.

Mesina se kvalitetno izdere na Dzeksona na svakoj tekmi lolo :D