Prijava

Što ona tetka ima sisu...auuu

uuu dobra
još lopovka kao vruće joj pa poče da se skida

Inače, sjajan meč... umalo CSKA da usere motku...

Jbt, bilo mi na momente zao CSKA.

Ali što su na statistici zakinuli Bogdana za 2-3 asistencije, bruka. Jebeni tiket mi oboriše. .

-O čemu razmišljaš trenutno?
-O tome kako ću se napiti večeras.

Teo za neku špansku TV

Debilni Turci kukaju na Evroliginoj stranici, krive sudiju Javora za poraz. :D

утакмица сезоне свакако, баш у финалу, две најјаче екипе, прелепо.

али весели црни, бацања 1/10 јебемти :Д

очекивао сам више од калинића кад је већ добио солидну минутажу у финалу, ал' јбг.

углавном, губио сам се, нисам знао за кога да навијам до самог краја, с једне стране ми је драго што узе цска, с друге сам некако више прижељкивао (хех, прижељкивао због жељка скечччД) да узме фенер.

Veseli imao erbol sa slobodnog.

Čini mi se dvaput haha

ушао деандре у њега, хах. кукавац весели.

Kakva rupa od igrača ja šutirao 6/10 bacanja za peticu iz fizičkog u srednjoj jebem mu ja decu slinavu

Šta kurac ja bre debele ribe sa cvajama i peticom iz hemije su imale bolji procenat od njega

Da li postoji plejof u ovom novom sistemu od ove sezone i po kom sistemu će se igrati?

Нарафски брт.... Први против осмог, други против седмог итд....

Na kolko dobijenih? Jesu polufinale i finale i dalje na jednu?

На три добијене и даље, а и Ф4 остаје исти....

Ево овде детаљније:
http://www.euroleaguebasketball.net/euroleague-basketball/news/i/6gt4utknkf9h8ryq

Hvala na odgovorima.

Šta znam, nekako mi je glupav taj format fajnal fora. Nije pošteno da ekipi koja u regularnom delu nabije recimo 26-4 i u top 8 počisti negog sa 3-0 može da se desi da ispadne u polufinalu jer ima loš dan. F4 bi se morao igrati na bar 3 dobijene, mada ja bi najviše voleo da bude na 4, ko u embieju jer bi kvalitet morao da ispliva

Може бити и тако - више добрих утакмица би било, ал' и овако је ОК јер јбг - припремаш се и темпираш форму за завршни турнир и то је то, као и за репрезентације и Лигу Шампиона у осталим спортовима.... Ако екипа која кида читаву сезону допусти пад форме на најбитнијем такмичењу - ни не заслужује боље....
Као и Фенер са Саскијем ове године.... Ко их јебе што су кидали раније кад их ови умало нису усрали....

Meni je koncept sa fajnal forom ekstremno glup i sa dosadašnjim formatom, a tek će da bude sa novim kad timovi bukvalno igraju ligu sa pun kurac utakmica i onda sve staje u dve utakmice. Jebena ABA liga ukinula fajnal for a oni će još da ga forsiraju.

Дада, има и тога. И један и други систем имају предности. Биће занимљиво свакако.