Prijava

Шта направи Армани, јеботе! +12 су просули у последња два минута, онда примају кош и фаул кретени и некако Ленгфорд успе да извуче бацања и онда промаши друго за победу.

Kako će profi da ga izduvaju manekeni... Italijani i košarka, potpuno suprotni mentalitet od fudbala gde uvek dobiju.

Inače kolko se isplati igrati x na ove evroligaške tekme, samo produžeci dolaze a kvote 20 lolo

I sad ga duvaju, naravno. Kakve budale.

Pa ovo ni Hickok ne bi rezirao.

Ovo će manekene koštati F4. Ne znam kako mogu u Tel Avivu da dobiju, vrlo teško.

Da ne poveruje covek....pa jebeni Langford i jebeni Hackett koji su da kazes clutcheri i hladnokrvni igraci mase najbitnija bacanja. Pokazala se i razlika u kvalitetu trenera. Blatt je za ovog duduka Banchi-ja doktor jebenih nauka. I da, moze se reci da je Melli sve zasrao onim nesportskim faulom...vrh tekma bila inace...od +12 ispade triler...

http://www.euroleague.net/news/i/135782

Znaci Barsa ce ih usrati ako se ne budu zajebavali

Usrala bi ih barca i sa aroyom

Odlicna tekma za sad Real - Olimpijakos...je l' video neko nesportsku sto svirase za Real...Rudi u svom stilu pada kao sveca..

A jebote pola blokada što ima Real faul može da se svira faul bez problema

Olimpijakos odigrao perfektno 1/4 a izgubili su 1/4 30-23. To sve govori lol.

Jel mirotic u igri? Jos mi on treba dva kosa a dao u prvoj 9 i posle nista. Uvatio sam real 40,5 vise u prvo

Napravio je kolko se secam neku gresku u odbrani i Laso se drao nesto na njega i nije ga ni ubacivao.

Eo ti, 3 poena dade Mirotic teleca glava.

Imao sudija materijala da da 3-4 nesportske igracima Reala ali ne, nece on dati nijednu.

Ovaj Real nema šampionski mentalitet teške su to sise. Koliko su se usrali to nije realno. Da je neko malo kvalitetniji od Olimpijakosa drknuo bi ih sigurno.

Sta promasi Danston aaaaaaaaa

kakva bedna kompenzacija phaahah