Prijava

Sta mislite ko je sledeci na spisku SAD-a i njihovih zapadno evropskih potrcaka?
Najvise bodova dajem Iranu-10
Severna Koreja-8
Venecuela-6(bilo bi vise al je Cavez skoro pa mrtav)
Egipat-4(ko zna i tamo ima nafte)
Mexiko-3(skoro sam slusao da oni njihovi republikanci ako dodju na vlast hoce da udju u Meksiko i da rese neke probleme)
Kuba-2(uvek bila i ostala meta)
Srbija-1(eto u slucaju da se skupi pedesetak veterana i pobiju nekoliko stotina neduznih Albanskih civila i kojeg vojnika kfora verovatno bi nas posuli bombama)

Izbegavaj internet dok si naduvan, isti si k'o ja lololo

U odbranu Amerikanaca, ovo u Libiji je, za promenu, bilo ponajmanje njihova akcija. To su pre svega bili Francuzi. A sledeća meta SAD je Sirija.

Колко ми иду на курац ове теме начи надам се ова последња опција да нас сравне са јебеном земљом и испрже нам црева напалмом ко кобаје, сморили сте више јебему матер! Колко ћете више ових имбецилних тема отвoрити?

Dok god ima ljudi kao sto si ti da se iznerviraju zbog toga.

Иран - 10
Сирија - 9
Северна Кореја - 8
Мексико - 5
Србија - 4

Bojan extream
Dok god ima ljudi kao sto si ti da se iznerviraju zbog toga.

lololo

nego ja se i dalje nadam da ce Koreja da im jebe mater. nekako, nekad.....

Кореја јесте јака, ал је у поређењу са Америком курчева прашина. Једино ако Руси, Кинези или Индијци помогну...

mojne se žestiš, warnere, pusti temu nek se razvije ako može.
ako te ne zanima - ne zaviruješ više u nju, i to je to.

moje prognoze su prepesimistične, pa neću da glasam ni za šta. :)

Sev. Koreja - 10 (ko što reče onaj Teksašanin u anketi "they're trouble"... osim toga, čim je izašao "Homefront" vidim ja da tu posla nisu čista)
Iran - 8 (zašto vraćati kući toliko ljudstvo i opremu iz Avganistana i Iraka kad je mnogo lakše i jeftinije da ih premestiš u komšiluk)
Kolumbija - 6 (zašto da seks-droga-rokenrol idu preko posrednika)
Turska - 4 (najbolji ratluk i baklavu prave, samo od povađenih zlatnih zuba mogu d'popune federalne rezerve a Kurdi su bure baruta što samo čeka baklju)
Venecuela - 2 (logičan korak nakon Kolumbije)
Mi - 1 (već nas imaju al mogli bi i zvanično čisto zato što ih nerviramo... a i nikad ne znaš šta ludim Srbima može kolko sutra da dune u glavu)

Sumnjam da i indijci mogu ista ali neke od tih sila kad bi se udruzile mislim da bi imale postene sanse.

Навео сам Индијце само зато што их има пуно. Колумбију сам заборавио, грујан ме подсетио - имају дрогу за џ.

Ја се искрено надам и верујем да су то Албанија, Косово и лажна творевина БИХ(она мртва Федерација, или кко већ, не Српска). Доћиће време, ваљда ће се то преокренути за мог живота, па да уживам док гледам како та слепа црева Европе лете у ваздух, баш као што су они уживали гледајући нашу пропаст...

Ја се искрено надам и верујем да су то Албанија, Косово и лажна творевина БИХ(она мртва Федерација, или кко већ, не Српска). Доћиће време, ваљда ће се то преокренути за мог живота, па да уживам док гледам како та слепа црева Европе лете у ваздух, баш као што су они уживали гледајући нашу пропаст...

Мојој срећи не би било краја. Али, питање је било: Кога ће АМЕРИКА бомбардовати?

ovo što kaže dankan... jest da neće sledeći, al da oće bar u narednih 30-ak godina, pa da se sit nauživam...

Zivi bili pa videli al ajde molim vas ugledajte se na Grujanov i Svar0gov post.

Нема шансе, ту једино ми можемо нешто да урадимо. Реално, наша војска би могла да се најебе кеве и Шиптарима и Потурицама, само, њих чува запад...

Па, Свароже, ја сам и одговорио кога ће. само што ти ниси једини сконтао. Питае је у рангу кји резултат ће бити на некој текми. Неко игра на 1,25, а неко на квоту 300. Ја преферирам ове велике, слађе су паре :)