Prijava

Moglo bi da se reši 'vako.
Da se izbaci lista napopularnije definicije za dan taj i taj i umesto nje da se ubace dve nove. Nazovimo ih 'popularne' i 'nepopularne' zasad. Da se napravi skripta, program, kako se već zove, koji bi definicije iz 'najnovijih' čim naprave skor + ili - 10 sklanjao u 'popularne' ili 'nepopularne'. Dakle, definicije bi ostajale u 'najnovijima' samo dok ne naprave + - 10, a onda bi se premeštale u 'popularne' ili 'nepopularne'. Tako bi ok defke nastavljale da žive, a loše bi odlazile na đubrište.
E sad, možeš da ideš redom i ocenjuješ, možeš, ako hoćeš da čitaš/ocenjuješ samo kvalitetne da ideš na 'popularne' ili ako si baš smoren/a da ideš na 'nepopularne' i dodatno ih uništavaš. Nema potrebe za komentarisanjem loših, prijavljivanjem, samo čitaš, lupaš minuse i ono se skine iz 'najnovijih' i ode gde mu je mesto.
Raja bi bila više uključena kreiranje sadržaja.
Moderatorima bi bilo lakše. Sve što treba da rade jeste da idu na 'nepopularne' i redom brišu, podele po koji ban i eventualno, ako je neko nezasluženo tu, preskoče ili je prebace u popularne.
Stariji autori bi odvojili svoje definicije od džubreta, a sa druge strane gušteri bi lakše došli do izražaja.
Definicije sa skorom tipa 5:1 ili 20:19 koje ionako nikome ne čine posao bi stalno isplivavale i na kraju ill otišle da budu obrisane ili bi napravile iole pristojan skor i otišle dalje.
Definicije koje krše uslove korišćenja, a odu u 'popularne' bi mogle da se prijave na temi koja već postoji za to.

Eto tako, dosadno mi u životu. Mišljenje?

Добро вече и теби.

postoji jedna vrlo praktična lista, zove se kalendar:
http://vukajlija.com/definicije/na-dan/2011-10-23

Svi znamo da je Kostic protiv, a ovo je interesantan prijedlog treba cekat sta gazda kaze

FACO, PONESI ČOEKU SPECJALITET KUĆE

Ja imam prijedlog u vezi postera SINAN POSTERI totalno inovativno naime svi znamo da su posteri sranje evo videli smo da modovi teraju klinčadiju na postere što je vrlo pametan potez al ja imam bolju ideu naime ukinulo bi se da klinčadija bira koju će sliku da stavi na poster već bi kaizen uploadovao 20 slika Sinana koju bi kreativni autori ukrasili sa komentarima klinčadiju bi rekla ŠKK i otišla sa sajta
Šta kažete braćo cigani

postoji jedna vrlo praktična lista, zove se kalendar:
http://vukajlija.com/definicije/na-dan/2011-10-23

U redu je to, ali to su isto najnovije kakve su sada, samo kraca lista.
Ovo je predlog kako bi moglo da se resi zatrpavanje definicija i brze oslobadjanje od losih.
Uglavnom, hvala za misljenje. ;)

Ja imam prijedlog u vezi postera SINAN POSTERI totalno inovativno naime svi znamo da su posteri sranje evo videli smo da modovi teraju klinčadiju na postere što je vrlo pametan potez al ja imam bolju ideu naime ukinulo bi se da klinčadija bira koju će sliku da stavi na poster već bi kaizen uploadovao 20 slika Sinana koju bi kreativni autori ukrasili sa komentarima klinčadiju bi rekla ŠKK i otišla sa sajta
Šta kažete braćo cigani

+182193791364212342385

Meni se svidja tvoja ideja.. Al nema braca ništa od toga... DOk se ON ne izjasni u protivnom:
http://www.dodaj.rs/f/2Z/2J/3kUulGnH/kaizen2.png

Dusan1001 dao jedan od najjačih predloga ikada. Smarači sa posterima ionako ne uplaćuju ktitor pa sajt nema nikakve koristi od njih, neka modovi puštaju 2-3 dana samo Sinan- postere pa da se malo raščisti đubar.

kao i svaki bez veze prijedlog, brzo ode u spem.