Prijava

Još uvek psujete,mamicu vam jebem neumornu ja!

Ти ћеш да нам забраниш, маму ти јебем моронску ја !

Neću ja nego mi mamicu ti jebemo šovinističku mi!

Pustili ste temu da umre mamu vam jebem antinekrofilsku!

Ko je pustio, vidiš da živi, jebem ti mamu ćoravu ja!

Тема ће замрети јер је пребачена у игре, маму вам јебем премештајућу ја!

Живи, ал полако умире, маму ти јебем истетовирану ја !

Ово је најбоља тема,маму вам јебем занимљиву ја!

Dobro si skonto Matko, mamu ti jebem maloljetnu ja!

Има та нека организација чији сам члан, бави се размјеном студената, унутар које се фура ''урбани'' дух и ношња а истовремено је звоно на телефону Темптејшнн ин мај харт, ам брнин..., и тако сваког љета, кад се странци сјате у Бања Луку, почетком Августа буде организовано Интернационално вече.
Не знам дал сте икада имали прилику да присуствујете нечему таквом, гдје петнаестак земаља свијета има своје столове огрнуте заставама матичних земаља на којима су јела и пића из тих истих... земаља.
Дођем ја на ту журку некад око девет, сат касније него што сам требао доћи, и како већ услови налажу, одлучим да обиђем круг по сали, да узмем узо и сангрију и трапист кад оно курац, нема ничега. Све поједено и попијено, а тек је девет сати, заведи ме да не буде досадно, она неће знати да смо били заједно!
Ништа, кажем себи, сјешћу са рајом, пићу Нектар и причаћемо бесмислене приче и чекаћемо да се нешто деси.
Сједе двије дјевојке из Сарајева, нас пар из Бања Луке и нека Пољакиња која нас избезумљено гледа и слуша и не зна о чему причамо. А причам ја њима о томе како Бања Лука у последње вријеме доживљава културолошки процват, има понуде више него што је прије било, изложбе су ту свако мало, ево недавно је гостовао опус Саве Шумановића, причам им о ДемоФесту, о овом и оном фесту и тако томе кад одједном, у десет сати са звучника зајезди Ужичко коло, људи се ухватише под руке и кренуше плесати, МАМУ ИМ ЈЕБЕМ СЕЉАЧКУ ЈА

Одлична тема.
Mаму вам јебем умоболну ја!

ZASHTO STE UBILI SAJTOA, mamu vam jebem seljacku ja!

Evo vam tema pa se psujte, mamu vam jebem nevaspitanu i vulgarnu ja!

druže, nekropost, ovo ti je sedam dana

Mama, pusti nas da se igramo!

ahahaha neću da te branim kad dođe ciklon i vidi da si mu čačno u arhivu jebo te bog onaj

Ви горе да поштујете правила теме ил немојте ни да пишете по теми, маму вам јебем сељачку ја!

Зашто сте изигнорисали најјачу тему у историји универзумаа?!
Маму вам јебем безобзирну ја!

Prekinite se svađati i vrijeđati, jebem vam supu od Isusovih kostiju!!!!