Prijava

nađi me, ja sam mega1marco1

http://www.erepublik.com/en/referrer/Skocko5300

SRBIJA TREBA POMOĆ!

A i ja trebam pomoć, uđite na referal, sprovešću vas kroza igru i pokloniću vam golde i hljeb.

http://www.erepublik.com/sr/citizen/profile/2209330
dao ga za gajbu piva. suvišno je reći, da sam gajbu kuraca video.

Начи морао сам да видим што се сви тол'ко ложе, па сам ушао преко овог Скочковог.
У коју јединицу дуђем?

Ne igram E republiku.

Eddie udji u Srpski korpus,tamo sam bio dok sam igrao. :)

Ja sam trenutno kod Ratnika. Danas smo pukli nekoliko regia.

Ja igrao pre, 20 lvl, smorio se i nekom liku poslao sve golde i dinare. Evo opet sam aktivirao nalog :D

Dajte link nekog korpusa da se pridružim

Rank: Major
24 lvl
proizvodim sam svoje oružje i jebem svaki dan

Danas smo pukli Kosovo (ajde, lafo strateški, k'o da nam je Tadić vrhovni zapovijednik oružanih snaga), i pukli Apuliju od Ustaša, a da ne kažem da je nastala opšta bježanija sa francuskih i španskih regija zbog toga što se bojimo JEBENE KANADE!
Saveznike nemamo (imamo al su u 'goroj' situaciji ili se drkaju oko gluposti kao što je Iran), sloga međ' srpskom stokom je nikad gora (ljudi troše tenkove i bazuke ganjajući jebenu Battle Hero medalju po kojekakvim vukojebinama i samo rasipaju štetu u vasionu, Hrvati troše k'o da su im blagdani (Visa i Mastercard jebu mame, samo peglaju) a obala Albanije polako ali sigurno PADA.

Inače, sve je ok...

Hrvatima bih zabranio kartice, jebote onaj Romper troši brat bratu 500 evra na Erep... u pičku materinu.

i Romper i Argrob.... Mamu im onu buržujsku.....

Jebote, ja nemam para da idem svaki dan na pivo, a on troši stotine na Erepublik, pa jebote život.

'ajde da se malo izorganizujemo, evo ja k'o vuk samotnjak igram.
tu nabijam strenght (545)
levele 24
i oružje, daj da organizujemo mi nešto, neku jedinicu ako treba, skupimo prijatelje i mi sa vuke i da jebemo!

Ja sam 20 lvl 523 strenght.

Dobro, slabi smo još, al' polako, snaga je u broju!

Aj organizujte nesto, ja ovo davno igrao pa dok se prisetim svega...