Prijava

Ček ovo se još igra? Sećam se da me drug jedan prisiljavao da igram tamo negde 2008-09 godine

Major je sada. Al dugo je bio učenik

Vec cetri godine igram ovo sranje, mater mu jebem

Može i u pvt ako ne želiš javno da podeliš

Ako mislis na kesh, niti primam niti dajem. I dalje sam zatucani balkanac koji iz principa nece da da kesh za pay-to-play igre. Mozda bih mogao da prodam nalog, za recimo 100e, ali jebe mi se iskreno..

mislim da je poenta posta rađovog bila: ironično retoričko pitanje kojim ti stavlja do znanja da si sprco 4 godine igrajući to sranje bez ikakve koristi po svoje materijalno stanje, a pritom nisi ni naučio nešto što bi doprinelo uvećanju budućeg materijalnog stanja

Ma jok, nego znam gomilu ljudi koji igraju na tim erepublic "farmama" za 300-500 evra, ali igraju ga puno radno vreme

papetmaster je jedan od njih, recimo

Pa ne igram da bih se obogatio. to mi svakako nije cilj. mada moja igra se svodi na 5 min igranja dnevno, ali ima i glava koje upucavaju ozbiljan kes i vreme u ovo

Pa ne znam, toliko vremena si uložio u ovo, greota da ne zaradiš nešto kad već možeš, da ne bude posle ko ovo što kaže Tronožac

Bio je jedan lik pre 2-3 godine, najbolji po ranku u svetu, msm da je iz Australije ili NZ tako nesto, sprcao bruka svojih para u igricu jebenu...Igrica je manje vise kul, samo sto su slepci neverovatni nastanili eSrbiju...Nisam igrao jedno godinu ipo, pa rekoh ae opet da se aktiviram, ono je ruglo sta rade za jebenih 2 golda...lik ima udarnu moc fazon 500k po udarcu, 3 divizija i predje u prvu sa pocetnicima da im skida BH koji jadni ispucaju sve sto imaju za 1 mil dmg, a njemu je to 2 udarca i onda nabije 30 miliona i samo on krca BH niko ni da prismrdi ne moze.

Na kurtatz te nabijem

lik ima udarnu moc fazon 500k po udarcu, 3 divizija i predje u prvu sa pocetnicima da im skida BH koji jadni ispucaju sve sto imaju za 1 mil dmg, a njemu je to 2 udarca i onda nabije 30 miliona i samo on krca BH niko ni da prismrdi ne moze.

jel me jebeš da se i ovo radi

mene blam da krecem u diskusiju o jebenom erepubliku, cak i ovde na jebenoj vukajliji, majke mi moje.

Ma jok, nego znam gomilu ljudi koji igraju na tim erepublic "farmama" za 300-500 evra, ali igraju ga puno radno vreme

papetmaster je jedan od njih, recimo

zajebavas za ovo?

lik ima udarnu moc fazon 500k po udarcu, 3 divizija i predje u prvu sa pocetnicima da im skida BH koji jadni ispucaju sve sto imaju za 1 mil dmg, a njemu je to 2 udarca i onda nabije 30 miliona i samo on krca BH niko ni da prismrdi ne moze.

Da be, radi se ovo uveliko. Ideja je u sustini da ovi iz visih divizija pomognu nizim kad zatreba, ali njih naravno zabole pa ima sisica koje uzimaju medalje i teraju silu jer im se moze

Kako se kopa to zlato resavas taj bh sta i kao nagradu dobijes zlato? Kako se njima to isplati ne razumem

Ne znam kako tačno funkcioniše taj autsorsing za igrače, ali kolko sam ja razumeo, u toj igri mogu da te napadnu bilo kad, i kad si za kompom i kad nisi za kompom? Znači, lik koji ima ozbiljan posao i ženu i decu, ali ulaže dosta vremena i novca u erepublic ne sme da rizikuje da ga neko usere dok je na poslu ili na moru i onda plaća da ga "brane" 24 sata dnevno, šalju mu poruku na vajber sa izveštajima sa terena i tako to. Ti likovi pljunu 20 dolara mesečno za to ko ništa, a ima ih pun kurac i ove firme organizuju igrače, rapoređuju ih i daju im taskove.

Papet ima više informacija, možemo njega da sačekamo