Prijava

BH ti je Heroj bitke medalja koja vredi 2 golda u 1 diviziji i u sustini je stvar prestiza, ali je za nekog ko je objektivno po snazi u 3 ili 4 diviziji pickin dim jer sa malo enerigije dostignu veliki dmg i onda ih boli dupe tih 2 golda im dodju fraj, kapiras?

Ne znam kakve afinitete imas prema kopanju, ne delujes mi kao ratar, iskreno :D

Uglavnom, u zadnje dve godine su admini mehanizme igre prosirili, i sad je dosta komplikovanije i sama igra je glomaznija.. ko razmislja da krene da igra, NE PREPORUCUJEM, cisto gubljenje vremena.. Jedino bih se slozio za ovo Radj sto kaze (ako ne troluje), da se uzima kesh za to.. ali cekamo papeta da nam da jos neki info vise

ja poznajem lika koji je zagrižen za to govno i ono fazon navije sat u pola 5 ujutru, ustane i klikće ko malouman, jer je tad neka virtuelna borba protiv hrvata fazon

zar ratujete za otadzbinu zbog golda?

I to jos virtuelnih!
To virtuelno zlato moze da se pretvori i u rl kes, samo je pitanje koliko vremena imate da posvetite igrici, i da vam obraz bude kao djon..

i da vam obraz bude kao djon..

Što to ?

Sad ce papet doci pa ce ti objasniti sve

Ima. Prevoz nema jer kući si jbg

bio sam kod lakija u crkvi njegova parohija u top10 parohija

Je l se Laki napucao u teretani? Nadam se da si zavirio pod mantiju malo?

Drugo te nešto pitam

Laki je čuvao izijema pod mantijom taj dan, upoznao ga je i sa učenikom koji živi pod mantijom

Hvala na lepim recima, cedo moje.

Sveti Laki braću miri

hahah laki sasvim solidan pop verujem, čak i više od toga, ljudina prava

nego nešto da kažem na temu, došao neki drug kod mog brata mlađeg, rekao bi čovek ozbiljna dva mlada čoveka kad ih pogledaš onako, da vidiš ti kad su krenuli da pričaju o doti, lol-u štaveć, kad su krenuli da bacaju te izraze neke njihove izmišljene, skraćene, ništa ih ne razumeš bre, čovek samo da se prekrsti i izađe napolje
čekam već 10+ godina da preraste taj period, jebala ga i dota i sve više, razumem kad si klinac 15-20 godina, al brate uozbilji se malo, vreme ti je

edit: i ja sam pičio one heroje trojku sad kad razmislim, i to baš sam preterivao i znao sam te izraze iz igre i sve, kenjam i ja previše, al ne u tim godinama njegovim baš, prestao sam u neko dogledno vreme opet
a i ti heroji su legendarna igrica, šta je to za nas tad značilo, bilo nam nezamislivo da tako nešto postoji uopšte