Prijava

Pa Peanut, pise prilicno jasno u prvom postu. Moderatori. Svoje. Diskusije. Da ne smeju da brisu. Jebiga, jasnije stvarno ne umem.

Kako se svi iscimaju da možemo da čitamo pvt-ove, strašno. :))

Ma ne cimam se. Ja i nemam nikakvu PVT konverzaciju. Nego sam se pitao koja je svrha PVT-a ako modovi mogu da riju po tome. Rekoh jednom, i ja moderišem jedan sajt i nemam ovlašćenja da čitam PVT. Admin može mada je i to trulo.

Volela bih da cujem sta drugi misle.

pa eto, svi misle da je bez veze sve to, i eto, nema potrebe da se dalje izjašnjavamo.

ja bih radije zabranila meskalini da mijenja naše postove! :)

Nisam znala da to neko radi, možda mi zato neshvatljivo.

па фора је што и обичан члан може да тражи од каизена да му обрише целу пвт прпеиску с неким. мени је обрисао две преписке кад сам му тражила, док још нисам била мод. а откад сам мод обрисала сам једну целу преписку. обатри пута је био мотив што те особе дају своју шифру којекоме, сазнах накнадно од особе која је добила шифру и већ ишчитала пвтове. није било ниш посебно у препискама ал је труло свакако, ко зна коме ће сутра дати шифру. :)

упс, остао ми овај таб отворен и осто искуцан пост, превидела сам да ћете већ закључавати лоло

pa, milice, dok ti iskucaš... :p

ja bih radije zabranila meskalini da mijenja naše postove! :)

I ja bih se složila da je ovo daleko radikalniji problem. Apelujem da se ne otvara tema i zbogradi ovoga sad.