Prijava

Koja su vama najzanimljivija mesta u Beogradu gde volite da idete? Kafići,krovovi,parkovi,buregdžinice,proplanci...

У кафану буразеру, само у кафану.

Кул је протест против прохибиције. (ако још увек постоји)

Preko Pančevca ili vamo na Orlovaču. Tuda ja uglavnom izlazim.

Krug oko Ade mi je odlična fora. Upražnjavam ga vikendom, na sabajle.
Muž i ja ne volimo da se sudaramo sa sporaćima, malom decom i kućnim buljimcima.

Za alkoholisanje: Krug Dvojke, Dobrila, Corba, Fristajler, Saund, Sindikat, Braun, Magacin, kafane u Skadarliji pre svih, pa kafane u Zemunu posle njih, ima i par dobrih dzez barova...

Za klasican zabod spic-brada: Sinema na Kalemegdanu, na kraju krajeva Kalemegdan u celini , Ada (osim petkom, subotom i nedeljom uvece jer tada se skupi marva od kojekude i krene da se bode nozevima), Informbiro, Vespa, BRE, Skver, Ski staza na Kosutnjaku, Fektori (najbolju kafu u gradu imaju)...itd

Klopa: Burek kod Gradica Pejton...najbolji ubedljivo. Pljeka u Vajatu i kod Lokija, Rostilj u Cuburi, Zaplet nije los, Giros u Soluncu moze da prodje.

Za sutiranje penzionera u stomak i otimanje penzija: Tasmajdanski park (svanulo je iznad crkve svetog marka, penzionere gnjile sam vrebao iz darka), studenjak itd...

HINT:
Savetujem da prvo sutirate penzionere u stomake i otimate im penzije, kako bi mogli da isfinansirate sopstvenu zajebanciju u kafanama, klubovima i kaficima. Toliko

Косанчићев венац за људе који 'оће да глуме интелектуалне буржује који су успели у животу или заисте јесу то.

mene vodile neke kolege prije mjesec dana prvo na neku živu svirku, neki red kafića pored rijeke gdje su bili neki kao magacini ispod parkinga a poslije samo preko ulice na otvoreni šank i DJ-a na tvrđavi (bio je mrak a ja sam bio smanjene vidljivosti ali mislim da je bio Kalemegdan). mnogo sam se fino proveo.

Колико си био пијан кад не можеш да провалиш која је тврђава ?

Planinaro, verovatno si prvo bio u Fridi na toj zivoj svirci. Nije lose tamo. Blizu je kalisa to

tako je, frida je bila moja kraljica.
EDIT: ja sam poštovalac lika i djela Džona Barlikorna :)

Hugocavez

У кафану буразеру, само у кафану.

+124124245

и то у велику скадарлију на Јами, био сам синоћ ледило

Штек код Лили дрогерије на Видиковцу! ДУИН КОУК ДРИНКИН БИРС ДРИНКИН БИРС БИРС БИРС!

У грацки превоз!

E ovo i mene zanima, išao sam po pubovima najviše, ali to je sve old skul elita i neki narko-bosovi u pajerima. Braun ne volim zbog sponzoruša, a splavovi su mi u pm! Šta ima po centru gde bleje dobre ribe i ima lepe muzike, tipa elektronske?

До јаја је и у студењак да се забоде кад је лепо време, циркање вопсчуге блеја. Само немој да идете са Гамбијем има све рибе да се ложе на њега, док ви забављате неке главате ликове причајући форе о Крајишницима.