Prijava

Steve Jobs i njegova smrt. Vaša mišljenja o "ŠOKU" koji je pogodio svet, vaše "ajdontgivafak" mišljenje i ostalo u vezi pomenutog.

Čak Noris ima ajfon sa celom jabukom.

Za tri meseca će zaboraviti Stiva, jer apple ima još sposobih ljudi, ovaj njegov zamenik je takođe jako sposoban, samo mu fali harizma.

Ma apple će ostati apple. Samo ljudi previše "tuguju" za njim. Smorili me više. I'm sick of it.

Има већ тема о Еплу и смрти Стив Џобса.

СтефанКостић

Ma da ,kao da je Božanstvo. Ja cenim njegov rad i tu viziju koju je imao, naviku da gleda deset godina unapred, a više cenim Microsoft, jer se oni i dalje najviše bave samim računarima, a ovi I-Tunesom i sličnim glupostima za mlaćenje para.

Samo ljudi previše "tuguju" za njim. Smorili me više. I'm sick of it.

Pa si otvorio temu na forumu gde ljudi treba da pričaju o njemu. Bravo.

Ја сам ево баш малопре поново плакао због овог трагичног губитка.

Vaša mišljenja o "ŠOKU" koji je pogodio svet, vaše "ajdontgivafak" mišljenje i ostalo u vezi pomenutog.

Očigledno je čovek bio sarkastičan, da on ne tuguje ia da ga u suštini boli uvo, ako sam dobro shvatio.

Ја сам ево баш малопре поново плакао због овог трагичног губитка.

Ја запалим свећу сваки дан. Туга преголема.

Nata4Mika
Има већ тема о Еплу и смрти Стив Џобса.

СтефанКостић

:)

И чему тема? Таман сам то потиснуо и убедио себе да се није десило, а сада ми поново влажне очи. Нато јес' ти овлажила?

Ma apple će ostati apple. Samo ljudi previše "tuguju" za njim. Smorili me više. I'm sick of it.

Што отвараш тему онда?
Реме, поплава око мене.

ФОРУМ СЕ ПРЕЉЕВА!!21

Мислим да би требало променити назив теме у "Стив Џобс: живот и смрт" зато што је Стив Џобс живео, па је умро. Мислим да је тако прикладније.

Celjade, neka si otvorio temu, imas moju punu podrsku. Samo se ti ne sekiraj zbog komentara, haters gonna hate.

Nije prošlo ni četr'es dana a vi ga se opet setili! Svaka vam čast.