Prijava

Vrteći kanale i ploveći sbb kanalizacijom od programa naletim na rtl i oni njihovu žutu emisiju eksploziv beše il tako neki idiotski naziv.Nebitno, gledam kako su posvetili sigurno 5 minuta programa nekoj manekenki koja je iiiju blama zamislite završila kao poslednja na izboru za mis sveta.Pri tom nažalost nisam brojao koliko je izblamirana misica ponovila da je otišla sasvim sama i nezaštićena na izbor i pritom je nisu pripremili.
E sad dolazimo do teme.Koji je smisao ovakvih izbora sobzirom da su 90 % kandidatkinja našminkani klonovi koji se zalažu za mir u svetu?Da li ima logike da vesti bruje o navodnoj krizi,bankrotu Italije,doskoro i o bankrotu Amerike itd itd?A da se u isto vreme ogromna sredstva daju za ovakva takmičenja.
To je samo jedna tačka ove teme stižemo i do druge.
Da li vam je bitno da li je nešto markirano ili nije?Da li je bitno "šta se trenutno nosi" il nosite ono u čemu se osećate lepo?Da li vam je važan kvalitet robe il je marka tu eto čisto radi parenja očiju,evo recimo ja imam duks najk imam ga 10 godina i dalje ga nosim jer mi je u 6 razredu bio preko kolena tako da mi je sad knap lolo a izgleda ko nov,a u tom istom najku danas kupim duks koji se razjebe posle 2 godine.Ukratko dal vam je važniji izgled il kvalitet a da nemož dimaš oba.

Бизнис ко бизнис. И супер параван за ту њихову "елитну" проституцију.

Da li vam je bitno da li je nešto markirano ili nije?Da li je bitno "šta se trenutno nosi" il nosite ono u čemu se osećate lepo?Da li vam je važan kvalitet robe il je marka tu eto čisto radi parenja očiju

Није битно да ли је маркирано, само се често деси да ми се свиде једино ствари из неких познатијих излога, "маркиране". :)
Шта се тренутно носи је... Блаофјага. Боли ме курац шта ко носи, носим оно што се мени свиђа.
И наравно, најбитнији је квалитет, однос цена-изглед-квалитет... Шта знам. С тим што ја никад не знам да проценим шта је заиста квалитетно.

Ljudi ja nikad ne bih postovala na ovakvoj temi da skoro nisam išla sa sinom kupiti patike. Njemu, naravno. Idemo mi i u butiku TOP TEN, patike adidas, skoro pa 9 hiljada dinara.
Ljudi, deco i čeljadi moja, iste, ali ISTE patike koje sam ja ganjala, kupila i nosila 1988.godine. Znači nije nešto premodifikovano ili bilo šta, nego IDENTIČNE.
Tad su, tih godina, koštale manje, verujte. Neko je izneo zalihe i uz dobru reklamu odlučio ih prodati kao malo bogatstvo. Dakle ne verujte buticima, ako vam se šta sviđa kupite i na buvljaku. Na buvljaku je milion puta isplatnije kupovati npr. dukseve nego u butiku.
Dolaze mi ponekad likovi koji su izbeglice po Amerikama/ovo pod navodnicima/. Uvek deci kupuju dukseve itd. po subotičkom buvljaku samo da im dokažu da se može na pijaci kupiti dobra roba, fol markirana za deset puta manju cifru.

Parazit. A možda i stereotip.
Nosim ono što mi se sviđa, i vrištu mi muda. Najomiljeniji duks i majica su ćaletovi, i jednostavni, sa buvljaka. Na primer. Mislim da to ima neke veze kakva si ličnost, ako te je briga za mišljenje drugih sam se nećeš osećati ugodno u 'Ž' odeći.

O Dule majku mu opet jebeno pročitati tvoj post lolo
Nego, ja se ne razumem u ta sranja, objasnim kevi da 'oću najobičnije farmerice bez dodatnih džepova i tih sranja i ona ide da mi kupuje 'de god 'oće, od dukseva imam pešes komada najobičnijih crnih, bez printova i tih sranja, iam jednu kožnu jaknu koju mi je doneo brat iz Italije za neke sitne pare, jednu zimsku crnu opet, i to je to.
E da, i one "ja sam metalika vi jedite govna" majice s printovima, a njih samo zato što moram da nosim leti majice, inače ni njih ne bih kupovao.
E, a jedina stvar koju ne mogu da nosim sa buvljaka su patike, zajebi sve ostalo, patike su patike, uvek uzimam ili Converse ili Adidas.

Parazit.
Zašto je fora nositi stvari koje se ,,nose''? Biti isti kao 746548574 njih? Teško da se baš svima njima sviđa ta ista garderoba u isto to vreme.
Al' kad bacaju brdo para na odeću koja realno ne vredi toliko, tukla bih ih. Kad čujem kao kupio sam ovo za 4575875 'iljada, prvo izračunam koliko bih mogla za te pare kupiti normalnih komada odeće, pa onda posežem za motkom i bijem. Za neke stvari vredi dati, trajaće, ali davati silne pare na neke gluposti je čisto razbacivanje. Ja samo na patike dajem pošteno, tu ne štedim, pogotovo što sam hodam ko retard pa mi brzo puknu. Za ostalo majka Turska :D