Prijava

Da otvorim i ja jednu temu. Podstaknut Zevonjinim teatralnim nastupom, pade mi na pamet da otvorim temu u kojoj će Vukajlijaši po izboru:

1) Saopštavati razlog sa svoje trajno napuštanje sajta
2) Slati "oproštajne" poruke odlazećem, reči podrške, utehe i slično

Evo ja odlazim zauvek, jer jeleni umiru sami.

EDIT: Ako je ovo tema prikladnija za igre molim moderatore da odreaguju

Evo ja odlazim zauvek, jer jeleni umiru sami.

Nemam pojma ko je zevonja, ali zezaš se, je l' da?

Спем форума. Мени не дају да отворим "коју славу славите" а ти можеш да театрално одлазиш са сајта.
Да не спемујем.
Било би добро да у уводном посту ставиш листу аутора који су театрално отишли.

Ја одлазим јер је чоколадна бананица поскупела а каизен и мод тим спавају хркњ хркњ и не реагују, ви заслужујете глобализацију и озонске рупе!

А опроштајно писмо после...

Linkovao sam gore, posle ću da brišem ovaj post.

Nemam pojma ko je zevonja, ali zezaš se, je l' da?

Ova tema je naravno - zajebancija (metn'o sam je u Humor).

Спем форума.

? Да, наравно.

Joj Dože meščini da je bila ovakva tema, ili slična, znam da su tu stavljeni svi pekijevi i melkijadesovi odlasci i od još nekih, mislim da je melkijades to nešto odrađivao, kao ko je najviše puta odlazio sa sajta i tako to... A tako mi je mrsko to da tražim, naćiće neko garant...

A, ne videh ja to. Ok, u tom slučaju, mrš sa sajta! Nikakav doprinos! Suvišan si! :)

Odlazim da se pridružim sekti, jer to je mnogo zdravije okruženje od ovog. I odlazim na neko mjesto na kome sa ponosom mogu reći koju slavu slavim.

odlazim na neko mjesto na kome sa ponosom mogu reći koju slavu slavim

Putuj igumane!

Odlazim da se pridružim sekti, jer to je mnogo zdravije okruženje od ovog. I odlazim na neko mjesto na kome sa ponosom mogu reći koju slavu slavim.

Горња Маоча!

ja sam odlazio bar tri puta... ništa lakše nego otići sa Vukajlije...

ЈукентхендлДтруЋ објаснио!

Evo ja odlazim zauvek, jer jeleni umiru sami.

-

Мени не дају да отворим "коју славу славите" а ти можеш да театрално одлазиш са сајта.

Slava mi.

ja sam odlazio bar tri puta... ništa lakše nego otići sa Vukajlije...

A gdje su oproštajna pisma?

Ja sam X puta odlazio.. Jebga kad su blizu dugmad PROFIL i ODJAVA..

tu su negde po komentarima... problem je što sam ja kao herpes - mogu da odem, ali se uvek vratim...

Odo, aj ne vidimo se.

Meśo, pozdravi i Jozu, ako ga ne budeš video!