Prijava

Most Wanted sam najviše igrao, Carbon sam najviše puta obrnuo (jedno 20 sati kraći od Most Wanteda), prvi koje sam igrao Hot Pursuit 2, Pro Street sam igrao par dana, ali nije mi se svideo.
Ostale sam probao, Underground 2 mi nikad nije radio na kompu, torrenti mi nisu valjali verovatno, kec mi je bio nekako smarački.
Posle Undercovera sam odustao od igrice.

Most Wanted the Best...

Inače jednom mi je ortak poslao poruku
Jel možeš da mi narežeš mi tvor spid na cd

Ovo "nitvor spid" sam cuo od nekog glupog klinca iz komsiluka. lololo

I ja mislim da je MW najjaci, posle njega ova dva underground-a. Carbon govno, ali ipak manje od svih koji su dosli posle njega.

Carbon mi je zaključio NFS igranje. Ništa draže nikad neću igrati nego trku za zlato u kanjonu protiv Krosove korvete, i naravno moje omiljeno - Dodge Charger VS sve policije sveta, iliti sjebi koliko pandurskih kola možeš. Vozio sam 2 sata i slomio nekih 90 kola sa sve 4 probušene gume. To su bili dani.

Hahah mi tvor spid!
Ovajj.
Mnogo volim Nitvor spid Porsche unleshead.
Nekako mi do jaja.

Do jaja su i underground par.
Underground 2 vise volim i premotavam ga al kurac.
Gasi mi se komp kad upalim igricu, al nema veze.

Ovaj, carbon isto do jaja.
Most wanted nisam premotao, ali igrao sam...
Pro street je po meni bio tezak promasaj, dzabe su trosili vreme i novac.
I tako..

Da, u karbonu si mogao da teras preko stotke sa probusenim gumama.
Meni je neko vreme bio ovaj nfs world online, ima na prosloj strani, zvao sam ljude da igraju. Smorio me jer ima previse citera.

Gasi mi se komp kad upalim igricu, al nema veze.

Nikad ga nisam završio zbog toga :S

E da... Zaboravio sam da pomenem World, igrao sam poprilično vreme, onda sam skapiro da se bez para ne može mnogo toga i smorilo je...

picio sam od prvog dela pa sve do hot pursuit ili shift (koji vec).
Zadnjih 5 delova sam igrao eto tako da odrzim tradiciju ali sada da me neko natera... NEMA SANSE DA BIH IGRAO

Zato su do jaja stariji delovi gde nije online i de ne mora se placaju razna govna.
OPAAA
Ovaaaj...

Ne znam sto mi se gasi koj kurac!

Igrao sam NFS 3, NFS Underground, NFS Underground 2, NFS Most Wanted, NFS Carbon, NFS Shift. Najbolji je Underground 2. Ubedljivo, pa onda Carbon.

Pro Street je po meni, najgori nitvor koji je izasao ikada.
Milion bagova, losa grafika a mnogo trosi resurse.

World je smor. A i nije mi bio jasan neko vreme, i sve se vrtio oko para. Dagajebem nije to poenta.

Po meni underground 2 najbolji NFS ikad. Solidna grafika i odličan zvuk pa piči po ceo dan.

Играо доста делова. Најбољи Most Wanted дефинитивно. До скоро играо и World, ал' к'о што рекоше Боске и Стерија све се врти око пара (оних правих)...

Most Wanted imam još u kompu, ponekad odigram..

TOJOTA KOROLAAAA MATOREEEEEE