Prijava

Može li neko da nađe tu mapu, kako bi svet tada izgledao kad bi se led skroz otopio? Znam da su naučnici izračunali koliko bi se nivo mora podigao. Voleo bih da je proanaliziram.

Bio bi dobar marketinški trik da neko napravi takva globus lampa...

nađoh kako bi svet izgledao kad bi se more podiglo 100m

http://vrstudio.buffalo.edu/~depape/warming/100meter.html

najebasmo. svetlo je potopljeno?

HA! Srbija je na suvom! Može da ga duvaju ovi iz Majamija! Još se vidi da će da se potopi Vojvodina i da se poveže sa Crnim morem. Ako neće Srbija moru, onda će konačno more Srbiji!

uzgajaćemo ajkule mesto suncokreta

Fruška gora je ostala kao ostrvo,to mi je najbitnije

ja idem dve nedelje u vojvodinu, a ti brate gde ćeš na more?

Можда сам луд, али ја нешто једва чекам ово...

U jebote, ako se podigne more, ode nam Čevu. Ali što jes' jes', smiješno je. Zamislite ga kako pliva put Australije, i na po' puta se onesvijesti, i izbače ga talasi na obale Australije, i neko od prisutnih mu reče "Jao, viđi kakav si, ka' da te poplava izbačila". Jadni Čevu. :)

Što njega? Gde je on?

Interesantno, možda u Zemunu otvore veliku plažu i naprave novi turistički raj...

Lab, Čevu ti je iz zemlje u kojoj je sve bijelo, kao pokriveno snijegom, punoj domorodaca i domobrana, a zemlja se zove Novi Zeland.

Au jes bre, ja zaboravio skroz.
A pogle Australijance, kukala ima majka. Ništa im ne osta od 'noliko zemlje, ima da budu površine Japana. Kolko će ovo da pojebe klimu. Ima neko informacije od''čoveka'' kad će ovo da se desi?

Čamci, a ne jugići,zastave i fordovi.

Курац ће ово да довати до мог брда.

Srbija se saginjati neće.

тамад димамо море да нас брани од ових мађарштија и германа, ШИШ БАГРО

Курац ће ово да довати до мог брда.

ahhahahaha