Prijava

Ne znam kako će proći ova tema, ali u poslednje vreme primećujem, ne samo na sajtu, već i u stvarnom životu da su argumenti na trolovanje tipa 'Aca Lukas je učio Mastejna mjetalu' sve gluplji i sve više ponavljajuću da i sami izgledaju kao opasan trol. Mislim, koliko puta sam video komentar 'Umri, balego!' svaki put kad se neko našali na račun Milana Mladenovića ili kad ljudi svaku šalu (na njihov račun ili bilo čiji drugi) shvate ozbiljno (na primer, ispričaš nekom prosvećenom liberalu vic o Jevrejima u koncentracionom logoru i on odmah tu nešto počne da kenja o svoj toj patnji). I moje pitanje je sledeće: Da li se i vama čini da su takvi komentari opasan trol ili su ljudi stvarno, što reče Džimi u jednoj definiciji, k'o Torndajkove mačke?

EDIT: Da napomenem, bez spema (ako je moguće).

Нисам довољно паметан да ти одговорим, али жестоко су кренули да ме смарају тролови и људи и њихово понашање на нету и све! Ето тако. Морам неком да се изјадам! хДД

Ni ja nisam dovoljno pametan da ti odgovorim pa cu samo da postam jednu macku..

http://i.imgur.com/cVLUy.gif

Ili su ljudi ko šta mačke?

A moja tema prosto odiše inteligencijiom... xD

Ili su ljudi ko šta mačke?

http://vukajlija.com/kao-torndajkove-macke

Zovite me hipsterom, ali dosta stvari propadne kad pocnu da ih koriste mase, pa tako i trolovanje.

Ja mislim da pre 6 meseci niko nije ni znao šta znači trolovanje. A sad kad na svaku rečenicu dođu tri ''trolololo'', onda je stvarno izgubilo svaki smisao.

Колико сам сконтао, ово је тема за троловање?

pa tako i hipsteri

upravo

Jok, eto, trolovanje izmišljeno na Vukajliji...

Троловање је глупо као идеја. Занимљиво ми је било једном до два пута... То је мој став. Много ми је готивније да тролујеш људе које знаш.

Nisam mislio da pišemo o tome kako je trolovanje postalo mejnstrim i tako to, nego me zanima da li se i vama čini da se ljudi toliko lože i transferišu, pa pomislite da vas neko zajebava, ili se ljudi stvarno lože kao u Saut Parku.

Loš trol se namiriše izdaleka, al' mislim da ljudi namjerno 'nasjedaju' na trolovanje jer im je dosadno.

Mislim, ko normalan može raspravljati o religiji ili o Zvezdi i Partizanu?

nego me zanima da li se i vama čini da se ljudi toliko lože i transferišu, pa pomislite da vas neko zajebava, ili se ljudi stvarno lože kao u Saut Parku.

Ма де бре, људи се ложе јер не знају за појам троловања. Па нисам ни ја знао док нисам дошао на вукајлију, нигде пре нисам озбиљно нолајферисао.

Ganbalaaa zumba zumbaleeeeee

Može katanac ovde, otišla tema u majčinu...