Prijava

au bre kakva je ova tina pička i po

Samo je za jebanje dobra...inace 2 grama mozga nema....

Pa šta bi ti, da ti analizira 'Rat i mir'? :D

Tendencija je da su dobre picke glupe, vazi i obrnuto, pametne ribe nisu nesto preterano zgodne. Retko se gde moze naci lepa i pametna.

Tovelaj, ti onda ne ideš sa mnom u razred. :)

Jel vam sladak mrki međed?

Ja mislim da smo stigli do katanca

Aj da ne otvaram novu temu a da ova ne ode u totalni spem da pitam prvenstveno vegetarijance
Da li vegetarijanci vole životinje?
Evo zbog čega mislim da ne vole:recimo hipotetički kad bi ubedili 99% ljudi da budu vegetarijanci šta bi bilo sa domaćim životinjama koje ljudi ne bi imali interesa da uzgajaju?Uz to došlo bi verovatno do još većeg otuđenja ljudi od životinja.Da li oni misle da čoban teroriše jagnje na selu i uživaju kad je kolju?Dal su oni ikad otišli u selo?Dal znate nekog vegetarijanca koji je iz sela i proveo život sa domaćim životinjama?

Hefest. Bog u čiju čast su se ovi s protesta namazali kečapom. Nije to nikakav prikaz krvi, to se oni mažu da bi dokazali da su stopalo Hefestovo. A obukli su se u krzno jer je Hefest imao dlakava leđa.

Moje misljenje, 90% vegtarijanaca novog doba su nezrele izkopmleksirane i nepodpune osobe koje ne ulaze u vegetarijenstvo ne da bi njima bilo bolje vec kako bi ljudi oko njih sticali utisak kako su oni dobri,humani,pazljivi i svesni. Ustvari su skup drkadjija koja selektivno i bez argumenata i rezona usvaja gomilu gluposti koja je trend zapada...
NAPOMENA Svaka cast i puna podrska ljudima koji ne jedu meso iz uverenja da ce im tako biti bolje i koji o tome ne biju na sva zvona niti ikom pokusavaju da "ne nasilno" promene misljenje nazivanjuci ih ubicama i strvinarima.

Знао сам да ће да дође Пуфница и да ће да заподене причу о веганству.
Какве јебене везе то има с овим?

SKK? Ja sam samo pitala GM-a otkud mu to, uopste ne pominjem veganizam sama, a i ono sto sam napisala je ocito copy/paste, mislim cak i ima dijakritike koje ja ovako ne pisem.