Prijava

Postoji mnogo tema o studentima, ucenicima itd. Otvatam temu za sve zaposlene. Sta vas nervira svaki put? Koga bi ste ubili? Sta je besmisleno itd. Da krenem:
Trenutno radim kao tocilac na pumpi, najvise me nervira kada dodju 4 automobila (ja naravno jedini kolege uvatile krivinu). Uzme prva tura sipa sama, dodje druga tura i u njoj YUGO! Zamrzeo sam Yugo, dodju ljudi u sakoima, studenti (cak i poneka devojka), dede, dzombe (likovi koji voze dzipove i ostale zajebancije) i sipaju sami ponekad ali svaki jebeni put vozac yuga (umisljeni gospodin covek) ceka da izadjem da mu natocim gorivo, ide mi na kurac i oni cigani koji po 3-4 (!!!!) puta dnevno sipaju po 200-300 dinara (ne mislim na rome i svaki dan ih je barem 3). Ubio bih moza samo jednog kolegu koju dnevno popije po 3 kafe i popusi paklicu dok ga ja menjam, ocu coveka da pustim da jede i zamenim ali posle ga nema po sat vremena.

Mogo si komotno ovo da napišeš u moram nekom da se požalim, ili da se najebeš majke nekom na forumu i izbaciš stres. Nisi moro temu otvarat'

Ja mislio jos neko radi. Lezilebovici :P

Пошто је овде у Мјанмару тешко нађи икакав посао, па чак и са озбиљном дипломом(а каква им је држава, и не знам шта би им значио један инжењер оптоелектронике), принуђен сам да радим у екипици за санитарну инспекцију. Амбасада ми је наместила посао, и није да се жалим, плаћају сасвим солидно, и није физички, а камоли умно напоран посао, али у задњих месец дана сам се више пута згрануо него за 20 година пре тога. Па то су некакви киосци где испод шанкова држе разваљене цистерне у које бацају органске отпатке, па се то уплесниви, мутира, смрди ко ђаво, одвратно је за видети. То зна да им стоји и по месец дана, док се не пожали неко из комшијских локала па ми интервенишемо.
Па уђосмо у ресторан пре неки дан, подне, нигде никог, откључано, пошаљу мене да тражим газду, ја нађем магацин са намирницама, а у њему не само намирнице, него буквално цела породица седи на патосу и гледа ТВ. Пет Азијата у магацину, живе, вероватно и серу ту, а кувар их шутира у дупе да се помере да узме паприку. Тако бар замишљам.
Тоалети су Мордор. И најсмешније ми је кад нам траже да узмемо семплове са површина у тоалету, укључујући и патос. И онда то иде на процену. А патос говњив на 30% површине, можеш процену здравим разумом да направиш.
Али никог не бих убио, само бих проследио казне слепцима који као да воде посао душманину, а не себи. Мада, навикли су да раде шта им падне на памет, до пре пар година их нико ни за шта ниеј питао, камоли некаква новопечена санитарна инспекција.

Ako si otvorio temu, i mi zapošljeni trebamo imati temu. Ubi nas studentarija kolokvijumima, ispitima, uslovima...
Evo meni idu na kurac pacijenti koji mi dođu u 4h ujutru s nekim bolovima, gušenjem, šta ja znam. I kad ga pitam: Od kad imaš bolove? A usledi odgovor paaaa... 3-4 dana. Takvi obično hipohondrišu, il' imaju nesanicu, pa im dosadno da leže u krevetu gledajući u plafon, dok debela žena hrče pored njega.

Nosim džakove stočnog brašna od pedez kila. Najviše me mrsko kad moram da istovaram dva šleposa od po 25 tona. JA ŠLJAKERIŠEM

Moj posao je da sviram kurcu.

Radim u jednom kafiću od juče, i mislim da ću da zabatalim to i da se vratim lagodnom studentskom životu. Ceo dan stojim u martinkama, stopala su mi se pretvorila u dva pikavca.
A šta me nervira, sad ću da ti kažem šta me nervira...
Dodje baba i naruči kafu, ja kažem - ok, odma' dodje. Donesem ja babi kafu, ratluk, vodu, kurac palac, al ne, nije to prava kafa. Pošto je ona redovni posetilac tog lokala, mora da se zna kakva kafa se njoj donosi - tanja kafa, na tacni da se nadje keksić, kocka šećera, ratluk i ako ima ona mala čokoladica, a hvala Bogu ima, pa se stavi i to, sitni šećer u posudici, i mlaka voda, jer ima problema sa grlom pa mora tako mlakušnu da pije. Dva puta me vraćala juče da joj dam još topliju vodu. Posle kafe preseče sa jednim pelinkovcem, koji isto nije standardan nego neki ''njen''. E kad je nisam šutnula onom martinkom... Znači strava.

E, imam nekog bolida na poslu, završio master i sve, i on je meni i koleginici kao šef. U labaratoriji se ne pojavljuje, uvek je u kabinetu sa nekom koju je pokupio sinoć na žurci. Samo da ja otrsim master, pa idem dalje. Biću ja njemu šef, ali ozbiljno. Imam bolje kvalifikacije od njega, pa ću da mu se napijem krvi. Gledaće on meni u papirologiju ceo dan, dok svi ostali će se zajebavati sa preparatima i mikroskopima! Baj d vej, on je najveći egomanijak koga sam ikada upoznala. I hteo je da me ‚‚oplodi‚‚ kad sam tek počela da radim. C-c-c, s kime ja radim.

Kad kuca na vrata, uđe (poneko se i baci da sedne) i pita GDE JE TO I TO ili DA NIJE OVO i sl.
Na vratima lepo piše MOJE ime i prezime i SVE ostalo što uz to ode.

Вала ја пацијената не могу да се нагледам, ни бисера да саслушам, каквих ненормалних људи има, то је да ти се смучи живот.

http://vukajlija.com/sindrom-iskusnih/218020

Kaže malopre jedan lik - ''Ene ovo fajront'', a on bio pre cirka 4 sata. Ne vredi ne mož da isteraš bandu iz lokala, nema kurca.

besparica. ne plaća niko ništa.