Prijava

За неверицу да лигу актуелног светског првака у фудбалу немамо као тему...
Барса или Реал? Севиља? Леванте? Валенсија? баскијци, каталонци, курди и остали арапи и индијанци са пиринејског ....
Ја лично - Реал и Роналдо .. тачније Мурињо .. јер га сви не подносе а он им сере под нос ..
Vamos ...

Примера је, с обзиром на то какав је играчки кадар, ужасно незанимљива сваки пут кад наступи период у ком Барса и Реал немају бар још једног конкурента. Што је тренутно случај.

Увек сам навијао за ту трећу екипу која би угрожавала двојац, а кад морам да бирам између та два - Барса. За коју морам да признам да је најдоминантнија екипа коју сам гледао (узимам у обзир њихову игру у последње 2-3 године), иако су често незанимљиви за гледање.

Lično Real. Mada sam nekad obožavao kako je igrao Betis, sa Hoakinom, Denilsonom,Asunsaom, Eduom i Rikardom Oliveirom. I ponekad Valensija.

Valensija. Soldado jebe!

Барса тренутно игра најлепши и најтечнији клупски фудбал на планети. Ценим да да им погон подмлатка ради радњу само такву .. у 20-ој кад почну да играју за први тим, већ знају ко је где и ко како игра .. машина су за пуњење ...
Реал - клуб са именом и историјом .... и занимљиво ми је пратити их како покушавају шлеперима лове и дрским Мурињом да попуне рупе у игри ...

Barsa .. zbog Xavia i Inieste .. Dva doktora.
Jedva čekam sredu da ih vidim protiv Milana.

Navijam za Real, Barsu mrzim jer sve što osvajaju, rade uz pomoć sudija. Mada cenim Ćavija i Inijestu.

Gospod Bog

Navijam za Real, Barsu mrzim jer sve što osvajaju, rade uz pomoć sudija. Mada cenim Ćavija i Inijestu.

Каква глупост. За ЛШ и можеш да кажеш да су им судије директно помогле, у оној сезони са Чезијем (кога ми, узгред буди речено, тад уопште није било жао, јер су играли бункерчину најгору). Ово остало су освојили највише због тога што су тренутно најбољи, јебига. Све и да јесте истина то што си написао, и даље ти је невероватан разлог за симпатисање Реала.

I ja mislim da nije Barsa potpomognuta sudijama, desi se, ali se greške dešavaju... Najbolji su bili, ove godine mi se čini da i nisu toliko dominantni...

'Ajmo polako. U Španiji navijam za Barsu. Prosto i jednostavno, gotivim ih još od Klajvertove (moj omiljeni igrač, i pored het-trika našoj bivšoj zemlji) i Rivaldove ere. Igraju najlepši fudbal i sa razlogom su najdominantnija ekipa i ovu generaciju smatraju jednom od najboljih, ako ne i najboljom ekipom svih vremena. Što se suđenja tiče, niko, ALI NIKO ne pamti kad je protiv Čelsija Anelka pao kao poslednje ono crnačko gomno i Abidal dobio crveni ni za šta nego svi pamte kako 2 penala nisu svirana! I ne pamti se u španskom Superkupu divljački start Pepea koji je za zatvor a nije dobio ni žuti. Ok, kontroverzna tekma. Jedino gde mi je krivo što su sudije pomogle Barsi a to i najveća budala mora da primeti, jeste prošle sezone protiv Reala. Real ne podnosim iz dubine duše, prvo i osnovno jer se ponose svojom fašističkom istorijom i sve glavno što su osvojili je iz tog perioda, kao i zbog činjenice da troše gomilu novca a po difoltu ga izduvaju od Liona (allez les Lions!). I pored svega toga ja sam se toliko radovao tom duelu u polufinalu i iščekivao fer borbu pa makar i Barsa ispala (ne bi bio smak sveta) i još uvek tvrdim da je vrlo lako i Real tad mogao da prođe dalje da nije bio onaj smešni crveni karton pokazan Pepeu, koji je inače đubre nad đubradima, ali tad nije bio kriv. A ja mogu da vam garantujem da ove sezone Primeru uzima Real. Barsa je već krenula da kiksa bez razloga, a Real nije dugo osvojio titulu i dugo nisu imali ovako jak tim. A LŠ će biti ultra zanimljiva, ali to je druga tema.

Mada sam nekad obožavao kako je igrao Betis, sa Hoakinom, Denilsonom,Asunsaom, Eduom i Rikardom Oliveirom. I ponekad Valensija.

AMINUJEM! Evo, da se malo podsetimo... :)
http://www.youtube.com/watch?v=jW8iFZy7x_w

AMINUJEM! Evo, da se malo podsetimo... :)

dobro kaže klip, old skul...

Barsu volim još od 1996. godine i čuvenih igračina: Baija, Pep Gvardiola, Stoičkov, Ronaldo, Ivan de la Penja (!!!!), Figo, Loran Blan (!!!), Kauto....

Najstrašniji tim trenutno i definitivno.

Јесје најјачи тренутно али она пуњена препелица Роналдо замрсиће причу ове године ... си видо како пуне у хрвате, ко у нероткињу !!

Uzeće Primeru Fašisti, moraju, inače se raspadaju, al' za LŠ će morati zapeti. Al' opet nismo vidjeli Real na težem ispitu (Dinamo možemo dobiti i mi sa ove teme, samo kad bi se okupili).

Све и да јесте истина то што си написао, и даље ти је невероватан разлог за симпатисање Реала.

Ne simpatišem ih zbog toga, možda je tako zvučalo.

Real - Atletiko na B92.

Ае брзо тачан резултат Реал - Барса да видимо ко је какав кладионичар ..
Примају се опкладе до 22:00

Ја - 2:1 за Реал .. :)

Jebem ti, krv mi ključa nedelju dana, NE MOGU DA DOČEKAM DA REAL NAGUZI POZORIŠTANCE :D
A B92 ću zapaliti, kad tad.

Пали арену .. ако немаш то гледај негде на нету ... има сигурно мрзи ме сад да тражим .. и дај резултат бре ..

Da li je moguce da sugavi B92 ne prenosi ovo? Ispisam se na Betis i Valensiju.

Fatale rekao bih 2:1 ili 3:2 za Barsu.