Prijava

Uz Real naravno, najviše ih volim posle Evertona mamu im fašističku, ostalo mi od detinjstva zbog Đapeovog dresa.

Birati između patuljaka i cigana je teško, ali ipak biram cigane jer patuljci mnogo olako padaju, simuliraju i nemaju ni kurac od fer-pleja u igri. Nije ni Real ništa bolji, ali ipak je ovo presudilo : http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0

I večeras navijam da ih Real ošuri.

U srecnije vreme pre neke 2-3 godine si mogao da gledas prenose tih 5 liga dokle ti dusa iste. Sad Francuske i Italije nigde, Spaniju daju na kasicice.
Necu da doplacujem 500 za Arenu. Imam pravo da za dzabe gledam fudbal.
Znam da post zvuci kao kukanje placipicke, al' neka ga.

Нешто друго сам мислио .... али нико од вас да напише тачан резултат .. ајде па да се курчимо после како је неко погодио .. :)

Mene boli kurac, imam Arenu, a rezultat neka bude 3-1 za Real :P

Ево мој таст седи поред мене и цреви ладан амстел и псује уз и низ Реал .. каже 0:1 ... за Барсу ... :)

Ovo mi lici na Zvezda-Partizan u zadnjih par godina. Kao neka neizvesnost, ali ih Partizan odvali od kurca.
Iako cu navijati za Real, mislim da puca.

Ovo mi lici na Zvezda-Partizan u zadnjih par godina. Kao neka neizvesnost, ali ih Partizan odvali od kurca.
Iako cu navijati za Real, mislim da puca.

Немој да ми поредиш. Од распада југе више и није дерби, а Јелен Супер лига је шампионат параплегичара, сецикеса и мафијаша ...

dajte link za onaljan da valja molim vas naci bas vas molim

Ја типујем на икс, и то из кеца.

Javite mi šta je bilo u 'El klasiku' moram da gledam Prvi Glas Srbije.

ne dade Mesiju drugi žuti, a hteo je... moralni patuljak

'OĆE LI NEKO NA NEKI FAZON MOĆI DA MI OBJASNI ZBOG JEBENO ČEGA OVE USTAŠE SA B92 NE DAJU JEBENI KLASIKO?!!!!!!11111 ŠTA BRE KOJU PIČKU MATERINU?! A taman sam rek'o da neću morati ponovo da se seljačim da gledam preko neta nego k'o čovek preko TV-a! Pa jebem li vam familiju nenormalnu, šta je s mozgom bre? Je l' vi prenosite Primeru ili ste otkupili prava na Policijsku akademiju, jebala vam ona majku da vam jebala?! A naravno da nisam lud da uzimam još 30 Arena kako bih mog'o da gledam fudbal... Jebem li ti i državu i narod ovaj popišani mrtvi! Ne mogu da verujem gde ja živim! Mislim da u Ugandi ide na nacionalnoj televiziji ova tekma, ali na 2. kanalu. Na 1. im je emisija o Aminu i njegovim dostignućima.

Prenosili su Valensiju, šta oćeš više? :) Otkupili su prava zajedno sa Arenom pa ti vidi :P

MA NEK' MI SISAJU KURAC I ONI I ŠUGAVA VALENSIJA! Šta ja imam od toga što su oni primili 2 gola od šuntavog Betisa u nadoknadi vremena? Jebote, zamisli ti idiote koji prenose jebeni Betis i raspalu Valensiju a ne prenose KLASIKO! Čoveče! Naš'o snimak vrste svecki! MA SAMO PIŠAJ PO FAŠISTIMA!!!!111111

Jebote, zamisli ti idiote koji prenose jebeni Betis i raspalu Valensiju a ne prenose KLASIKO!

А замисли ти кад неко може да плати пет пута више за пакет који делите и може да бира коју ће утакмицу да преноси. Смири се мало.