Prijava

Viđao sam na mnogim stranim forumima ovaj tip teme.

Dakle, gomila stvari oko nas, skoro sve je ili precenjeno ili potcenjeno. Svakodnevne pojave oko nas, ljudi, poznate ličnosti, situacije, predmeti, blablabla.

Ukratko, navedete nešto šta mislite da je precenjeno ili potcenjeno, i navedite razloge zašto.

Evo, ja ću da počnem:

Ja mislim da je precenjeno imati telefon koji košta više od 100 evra. Zapravo, shvatam da je ultraprecenjeno imati telefon od 500,600 evra. Jes da ima pun kurac opcija, ali sve se na kraju svodi na pozive i poruke, a to ima i polovni Soni Erikson star par godina koji se lagano nađe za 50 evra.

Mislim da je skupljanje sitniša i takav način štednje potcenjen. Uzmem flašu od dva litra, napravim pri vrhu prorez kroz koji prođe najviše kovanica od 20 kinti, i ubacujem tako s vremena na vreme sitniš koji imam. Em treniram samokontrolu i strpljenje time što ne otvaram flašu (a jedino mogu da uzmem novac ako je rasečem), em uštedim fino za par meseci za recimo, nove patike. I ne osetim da mi je falila kinta, a sakupim po 5,6 hiljada za 3,4 meseca. Jes da nije mnogo, al' ono, čak ume da bude i zanimljivo kad napuniš flašu od 2 litra metalom, a ona teška pet, šest kila.

То за телефоне се апсолутно слажем , бацање пара. Сад , немам идеју за још нешто , неко ће се већ сетити ....

Precenjen je fakultet, a potcenjeno kopanje.
Precenjeno je shvatanje o Srbiji kao poljoprivrednoj sili.
Precenjeno je izlaziti na white sensation.
Mitar Mirić i slična narodna muzika su potcenjeni.
EU je precenjena.
KiM je precenjeno.
Beograd je precenjen.

Прецењена је Војводина и смарање нас који нисмо одатле, да нас они хране.
Потцењен је таленат као нигде у Европи, гарант.

Kad smo kod politike...

SNS je precenjena. To su ista govna koja su bila na vlasti kad se hleb plaćao u milijardnama, a sad glume oslobodioce zemlje.

Precenjeni su tajkni, a siromasni potcenjeni. Ovi sve vise i vise imaju, a siromasni sve manje i manje. Precenjeni si i strani investitori, koji dobijaju 10.000e po radniku. Dok neki nas privatnik potcenjen, ako otvori fabriku dobija 1.000e po radniku.

@Зна Мурињо

Pa ono, nije da me šalje Neša Čanak, ali ono, pre će se reći da vas hrane oni nego da vas ne hrane...

Гроф Влатко Паскачић

Precenjen je fakultet, a potcenjeno kopanje.

Amin.

Прецењена је Војводина и смарање нас који нисмо одатле, да нас они хране.

U kizinom stilu: Amin.

i

Precenjeni si i strani investitori, koji dobijaju 10.000e po radniku. Dok neki nas privatnik potcenjen, ako otvori fabriku dobija 1.000e po radniku.

Amin.

Precenjen je fakultet

+1

KiM je precenjeno.

+58

Прецењена је Војводина и смарање нас који нисмо одатле, да нас они хране.

+154

a siromasni potcenjeni

- 528

Прецењени су управо сиромашни. У стварности их има много мање, него је проблем што сасвим добростојећи људи овде воле да глуме сиромаштво да би добили бенефиције, набИјем им га кеви.

Прецењени су Apple рачунари и све њихово. Говна. У вези с тим, прецењен је овај човек:

http://www.limug.org/wp-content/uploads/2010/09/steve_jobs2.jpg

Што се тиче дмаћих људи, прецењен је овај говнар:

http://4.bp.blogspot.com/_KVQGk4P191M/SJso7ed1JVI/AAAAAAAAACU/AWiQkFS6-dk/S1600-R/mika_antic.jpg

Овде на сајту, прецењен је овај:
http://vukajlija.com/recnik/autori/89

Прецењени су Малмстин, Ваи и јебени Сатријани.

-------------------

Потцењени су Неша Галија и Дејан Цукић.

Što je precenjen Mika Antara?

Slažem se za Nešu i za Cukića.

Kad smo kod muzike. Precenjena je Metalika. Jedan su mi od omiljenih bendova, ali su precenjeni. Precenjeni su Mejdeni. Precenjeni su Pepersi. Potcenjen je RATM.

Od naših, precenjen je Bajaga. Precenjena je Azra. Potcenjen je Smak, ne dobija dovoljno pažnje, a imaju jebenog Točka.

Овде на сајту, прецењен је овај:
http://vukajlija.com/recnik/autori/89

Još jedan amin.

Evo kako izgleda megasvrš:
http://vukajlija.com/programerska-ljubav/414119

Precenjeni si i strani investitori, koji dobijaju 10.000e po radniku. Dok neki nas privatnik potcenjen, ako otvori fabriku dobija 1.000e po radniku.
Amin.

Grofe, vidim ne razumes neke stvari pa da ti docaram malo. Kao sto vidim da nisi u toku da bilo koji strani investitor dodje da gradi neku fabriku u Srbiju (koja je inace propala, ali propala), i kada zavrsi sa izgradnjom za svakog radnika dobija po 10.000e i zaposli nekih 500-1.000 i on je u dobitku, vec je okrenuo novac, svo ulaganje mu se vratilo desetostruko. moze momentalno da je zatvori, zato se nasi BIZNISMENI odlucuju da ulazu sa stranim investitorima i grade, jer kad bi covek odavde otvarao(gradio) neku novu fabriku on bi za radnika dobijajo 1.000e. Zar tu nasi nisu potcenjeni?

precenjeni su svi muzicari, glumci, sportisti i ostali trubaduri sto zabavljaju narod... precenjeni su svuda, i to previse. nesto mi ne stima tu, da li je narodu ustvari potrebna tolika distrakcija.

sto rece jedan jako poznati fudbaler: nekada je igrala sirotinja a gledali bogati, a danas je obrnuto.

precenjeni su svi muzicari, glumci, sportisti i ostali trubaduri sto zabavljaju narod... precenjeni su svuda, i to previse. nesto mi ne stima tu, da li je narodu ustvari potrebna tolika distrakcija.

Slažem se ne kontam kad vidim ljude koji seku vene za nekim pevačima/pevačicama/bendovima/glumcima itd.

Mislim da je zapravo život u Srbiji uopšteno precenjen. Ostanak u državi zarad nekog patriotizma umesto da se ode negde i zapravo stekne nešto je precenjen.

Precenjena su primanja narodnih poslanika koji osim plate dobijaju paušale, dnevnice i putne troškove.

Što je precenjen Mika Antara?

Просечан књижевник, имамо 100 бољих, а дижу га у небеса као да је јебени Шекспир.

Ostanak u državi zarad nekog patriotizma umesto da se ode negde i zapravo stekne nešto je precenjen.

Сам патриотизам је прецењен. Ирационално осећање које се вештачки усађује у људе од малих ногу како би научили да буду поданици.

Потцењени су кинески и руски филмови који врло реко зараде онолико кеша колико је у њих уложено.

Просечан књижевник, имамо 100 бољих, а дижу га у небеса као да је јебени Шекспир.

A čekaj, ko ga diže u nebesa? Ako ga diže u nebesa neko merodavan, neki dobar kritičar, onda je valjda on dobro cenjen?