Prijava

Nisu mi jasni ti maloumnici što imaju te video blogove

Hahahahahahahahhaahahaahaha...Ovo objašnjava sve:

But she hit BIG TIME when she landed herself in a regular role on TV Palma’s late night Adult Entertainment slot. From this came much fame and more work, as a model for Late Night Adult commercials and Modeling for magazines and parties.

Постоји тема "Трансфер блама" за ово.

Ko je ova, za ime Božje? I da, ona je iz Srbije. Kakve debile stvara ova zajednica?

Izuzetno flafičasta persona.

Једино добро у видеу јесу њене врхунске сисе. Погледао сам скоро до краја.

Једино добро у видеу јесу њене врхунске сисе. Погледао сам скоро до краја.

Ja sam odgledala zbog pijace u letnje doba. Aaaaa, ja želim nazad u Beograd, samo da omirišem i nazad u kišni mi London.

Šali li se ona,za boga miloga?

(italic) Sličan se sličnom raduje. (end italic)

Naravno. Pa ja se samo sa takvima i družim. Božemoj, neću valjda da bacam svoje vreme na persone iz druge kaste? Zaboga.

ma kake sise, ovo je skrndelj napucani.

Uuuuu...kaste!! Priznaj da si to ukrao od Irene i bezimenih patika.

I sada će svaki pitomac Specijalne psihijatrijske bolnice u Gornjoj Toponici imati svoju temu?

Uuuuu...kaste!! Priznaj da si to ukrao od Irene i bezimenih patika.

Naravno. :)

za korišćenje socioloških kategorija zarad funkcionalne nepismenosti.

Od tebe sam bar očekivao da prepoznaš sarkazam, ali vidim da sam se prevario. Ne želim više da gubim vreme na ovu temu.

I sada će svaki pitomac Specijalne psihijatrijske bolnice u Gornjoj Toponici imati svoju temu?

Očigledno, da. Otvorice temu i za pranje žutih čarapa na kraju. Da li gospođica ,,Uđi mi duboko,, ima svoju temu?

Ja sam odgledala zbog pijace u letnje doba. Aaaaa, ja želim nazad u Beograd, samo da omirišem i nazad u kišni mi London.

Донт форгет зоур умбрелла.

ova nije svesna koliko je glupa, malo sam na yt gledao njena ZLOdela, katastrofa..

Piazza. OLOLOLOLOL! Ja sam pročitao pizza.
Ni manje zemnje Srbije ni većih budala što Srbija ima.