Prijava

zasto bi neko ko ima milione uopste se bavio socijalnim problemima...bezi bre na neko ostrvo ili sumu i uzivaj dok si ziv

Енес Гулен*

Напљували га родитељи, тражили му да промени презиме и он променио лолек

Ваљда је на Твитеру то само променио, овако је још увек Енес Кантер....

Пре неки дан гледах екипу Оклахоме и даље је био Кантер, а ово је неко писмо било или тако нешто што је окачио па се тако потписао само.... Ево, сад опет погледах - ништа мењано.... http://www.nba.com/thunder/roster

bik sa bosfora.ako se ne nevaram to mu bio nadimak dok je pikao lumbalo

izgleda da ce mamic u ls.borusija se israla po jang bojsima.

Lagano da nas dobiju u sledecim kvalifikacijama. Lagano...

Dobar je Saciri, jedino da mu Ivanovim polomi lobanju fusnotom

ne zna se koji je lepši

ne jebe lep, nego dobar fudbaler

Ovima faca fazon copy-paste

Generic PES sistem face džDDDDD

E jebem ti više ovaj Vest Hem usrani, tolike pare potroše i 2 puta u 2 godine ih izbaci moćna Astra Đurđu.

bilo bi mi logicno da je npr celsi ispao.nece da igraju,malo para,nece da raubuju igrace...ovi 10 godina nigde ne igraju.,pa bi bilo logicno da igraju.jebali ih rumuni posteno.
inace,zamalo da prodje hajduk.popusili na penale.igraci im sutirali ko da je finale svetskog prvenstva,a ne jebena liga uefa.

Džo Hart na pozajmici u Torinu? škk?

kapirao sam da ce negde otici cim su brava doveli,al nisam ocekivao torino pozajmica.
koliko se secam,on je dobar golman.jel nesto sjebavao u poslednje vreme?

Ma samo je Gvardiola rekao da za Harta, što se barem njega (Gvardiole) tiče nema mesta u stratnoj postavi, upravo valjda zbog Brava, pa je prešao u Torino, mada i mene čudi da golman njegovog kalibra tek tako iz Sitija pređe u Torino, pa neka je to samo i pozajmica...Kad smo već kod Torina, Maksimović iz Torina navodno prešao u Napoli za 29 miliona evra i tako postao najskuplji srpski fudbaler u istoriji.