Prijava

Islamizovali su fudbal.

ako ti sa svojih 28 godina nisu tukao igrace lancima,nece ni oni.
najbolji sportski radnik je iz malog katuna.

kako nece vidis da biju. sumnjali ste u moje vaspitne mere, eto vam ga sad donji katunu

sada im zabranis i nece vise.
ima slika katun.petar mali katun.

nije mali nego donji jebem te u usta

nema razloga da budes nevaspitan.prefiksi za te zabiti su obicno,mali,gornji,donji,veliki...kazem da postoji slika katun od slikara petra malog.petar mali-katun.to je valjda taj mentalitet.na svaku novu informaciju,koja nije sazvakana do kraja je "jebem te u usta" i slicno.

znaci neces se buniti ako te zovem sanitarni tvor. mala razlika, isto smrdi

iskreno se nadam da neces morati da me zoves.al ako do toga dodje,zovi me kako god hoces.

sanitarni smor lololo

Ручам малопре, ћале пребаци на Арену на којој иде Вождовац - Чукарички. Гледам онај стадион са шаком људи на трибинама и мислим се који јад од фудбала, кад га после 2 минута завуче Срнић петом, видећете какав је гол. Гледао сам 5 минута домаћег фудбала и ухватио гол сезоне, премија, доста за ову годину.

хаха али који инрејџ се дешава кад почупа ово, и онда склањају заставе од једног лика, невера.

е ал да им је отео целу заставу и да нико не сиђе ко што нико и није сишо каква би то срамота била за цео живот.

Ne znam baš tačno, ali mi je poznato da su taj lik neki jeben mafijaš i da ima paukovu mrežu istetoviranu na vratu (otud i nadimak), i svi njegovi ljudi imaju istu tetovažu.

I sav taj geng se zove Pauk Sad ne znam jel to neka navijačka frakcija ili tako neki kurac ali dosta jebeni igrači. Evo malo o njemu ovde
http://www.radiosarajevo.ba/novost/185420/ko-je-dragan-erkic-zvani-pauk-video

Ако Дортмунд издржи против Бајерна још 5 минута са играчем мање, моћи ћете да гледате пенале на СК1.