Prijava

Свашта нешто обећава каизен. Обећ'о је и дојкаре на насловној. Невера.

Штета па не варим већ неко време, тек тамо негде од 15. јануара :)

Што каже мој ортак: Ето човек не пије месец дана и одмах пропадне. :)

Primetila sam da ljudi baš slabo čitaju i ocenjuju. Mnogo je dobrih definicija sam malim skorom. Treba uvesti radikalne promene, dok se ne oceni 10 defki, nema ni definisanja, ni komentarisanja, ni posterisanja, ma ni disanja! Gestapovski! :)

Хахахахаха, у праву је човек :)

Сад макар знаш зашто нема аватара! Док сваровски кристали не засијају на мојим прстима, и док не буде слоган ''Живи пуним плућима'', до тад немам право да носим моју омиљену биљку на профилу. :)

Primetila sam da ljudi baš slabo čitaju i ocenjuju. Mnogo je dobrih definicija sam malim skorom. Treba uvesti radikalne promene, dok se ne oceni 10 defki, nema ni definisanja, ni komentarisanja, ni posterisanja, ma ni disanja! Gestapovski! :

:) što ti je početni-čki entuzijazam.
Nemoj da te neko čuje, saksofonko, jer bi ti ovih deset ocjena značilo rendom lupanje deset minusa.
Buksnetino, zašto, zaštoooo? Suša?

Сад макар знаш зашто нема аватара! Док сваровски кристали не засијају на мојим прстима, и док не буде слоган ''Живи пуним плућима'', до тад немам право да носим моју омиљену биљку на профилу. :)

А онда се вратиш на старе стазе са једном џукелом.

Aurora, šalila sam se, niko nikog ni na šta ne može naterati...Ali bi bilo lepo ako bi ljudi malo više čitali..

Dobar prijedlog samo moglo bi se napraviti tako da das dnevno 20(ili neki drugi broj) ocjena, ne moraju biti za najnovije definicije, tipa odes na Kosticev profil das mu 2-3 minusa(kao sto to ja redovno radim), ako kojim slucajem nisi procito MOGSHINE(bolji od svih) definicije das mu plus, pa od autora koje pratis, jer neko moze procitati nove definicije a ostavit ih neocjenjenim a da ne lupa bezveze ocjene.

ne ne, ne moze to, isforsirano citanje. ja citam defke kad i se citaju defke, i to je to. neko me se cita cesce nego nekom drugom. neko cita svakakva govna, dok nekome ni naslovna ne valja. neko ima stalno glavobolju, pa upadne u ciklus, i ne moze da cita, nekad je jednostavno ljuda jer je neko njenu defku izbacio sa prve strane pa bojkotuje citanje, ili je jednostavno otisla na tarzaniju ili neki drugi jebacki sajt pa tamo cita, picka li joj materina. sad necu ni ja nju da citam, a kad je i citam, frnjucu joj minus i baciti mlak komentar.

ovo je glupo jer može daš 50 minuseva ili pluseva na prvih 5 strana i rešiš stvar za 10 sekundi
to ne znači da ne podržavam predlog samo znači da je nemoguć

možda bi način da se forsiraju svi da čitaju, da se ograniči broj definicija na još manje, onda bi se nepopularni autori teže probijali, ali opet više bi ljudi čitali jer ne bi stalno pravili neke random šit defke

ja sam predlagao nešto slično i zaključali su xDD