Prijava

Srednja medicinska, smer zubni tehničar... Beše dojajno!

Kako je u zubno tehničkom smeru?

Do jaja stvarno. Prve dve godine ima malo više da se uči, treća i četvrta su ladovina, kao fakultet, više predmeta po godini imam na fakultetu (dvosemestralnih), nego što sam imao u trećoj i četvrtoj godini. Nema učenja klasičnih medicinskih predmeta tipa patologija, psihologija, zdravstvena nega... Praksu nemaš po bolnicama, jedino su nas za vreme blok nastave slali u druge zubotehničke laboratorije, i to dođeš, javiš se i nestaneš. Što se tiče ovako zabave, bilo je tu svega i svačega, nije da nam je bilo dosadno :D

A kako to da se ovde ni jednom nije pomenula zemunska?

Одговорићу на питање постављача теме.
Ја сам у економској школи, доста добар смер, пословни администратор. Минимум бодова је био око 86, ја се сећам да сам имао око 92 бода, и био сам осми на листи од двадесет четворо, колико је смер примао.
Прва година је била уводна, оно, училе су се све основне ствари из економије, шта је економија, подела економије, која се економија чиме бави, и радили су се из неких предмета прости задаци, нпр. имаш одређену формулу за продуктивност или амортизацију и добију се подаци који се само замене, поделе се два броја и то је то.
Имао сам географију и историју од општих предмета и ништа више (ни хемију, физику, ликовно, музичко, биологију, ништа). Географија је била само током прве године, историја прве две.
Друга година је била доста тежа, јер смо уведени у материју, и онда је темпо убрзан. Право је било доста лако, јер смо радили радно право (радни однос, годишњи одмор, отказ...), економика предузећа је била мало проблематична.
Трећа година је била лаганица, али сам слабо учио због приватних ствари које су кренуле набоље (бенд, риба, и остале ствари), темпо је успорен, јер смо ушли у материју, па се само надограђивала материја, добио сам статистику, која ми је била занимљива, ишао сам недељу дана на обуку, била је матурска екскурзија (како би се поделили трошкови због матуре у четртвој години).
Сад ме чека четврта година...

Што се школе тиче, то је економоско - трговинска школа, и фора је да што бољи смер упишеш, то је лакше, јер на пример кувари и конобари имају и хемију и биологију и још многе ствари које им неће баш бити потребне, и већина каже да је доста теже од јачих смерова. Друштво је у глобалу солидно и добро, школа је уређена и то би било то од мене.

Završih ove godine srednju školu, lepo je bilo, a najlepše kad mi je drugarica drkala na času. Lepa su to vremena bila.

http://www.whorecollege.org/

Popuših ga za upis u ovu školu, vele ful su.

hahah vidi ga ovaj maestro šizofreničar non stop mu se pričinjavaju neke čke koje se lože na njega

Završih ove godine srednju školu, lepo je bilo, a najlepše kad mi je drugarica drkala na času. Lepa su to vremena bila.

Jbt, ponekad mi je zao sto ja nisam takav zavodnik. Tek sad vidim poentu u recima matoraca "Ne smes toliko izostajati sa casova! Govorimo ti ovo za tvoje dobro!"... Bejah glup i zbog svojih izostanaka zavrsio sam srednju skolu neizdrkanog kurca! PU!

Дај Петре ти неку причу из школе, знам да имаш нешто легендарно.

Bejah glup i zbog svojih izostanaka zavrsio sam srednju skolu neizdrkanog kurca! PU!

Хахахахах јеботебог.

Popuših ga za upis u ovu školu, vele ful su.

Opusteno Mesjo, pusio sam ja kurac i za manje stvari.

Ja ću da upišem zaštitu životne sredine ili nešto za kompjutere, tako me savetuju otac i majka. Jedna je majka. Edo je majka, majke teške boje i rumunske vodene bojice.

Završio sam srednju stručnu školu, hemijsko-tehnološki tehničar, smjer hemija, nemetali i grafičarstvo. Bio sam prvi na prijemnom u svom selu. U razredu je bio isti broj muške i ženske čeljadi. Nisam opalio nijednu iz razreda, osim njih dvije. Mahom su bili loši đaci tako da mi nije bilo teško da budem među boljim. Nikad nisam bježao sa časa. Ipak, ako mi je bilo previše dosadno. gledao sam da me izbace. Bez obzira što od pola ljudi možeš čuti da da im je bio lud razred, interesantni događaji iz mog razreda bi mogli da stanu u podeblju knjigu. U školu sam nosio vunenu kapu do juna. Nisam se oblačio šmekerski, pokazao sam jednom prilikom kitu svim djevojkama iz razreda uz obrazloženje: "Ako ga dosad niste vidjele, vrijeme je da ga već vidite."

e ne mogu frenki sad ništa da se setim, samo mi pada na pamet kad smo u osnovnoj svi iz razreda prebili drugaricu na sred dvorišta jer nas je prijavila direktoru da drkamo na času, haha to je bilo legendarno

zivot posle srednje je totalni meh...
tacnije ljudi posle srednje skole...svi hardkor ljudi se ili uozbiljuju ili postanu totalni andergraund,a studenti i neprimetni u srednjoj postanu kao neke face...
zajebancija je uglavnom pretrula,jer se ti ljudi previse plase da se ne izbamiraju ili sta vec...90 posto gotivnih ljudi sam upoznao u srednjoj i pre srednje,posle su svi nekako isti i nezanimljivi

KAD JEDNOM NE BUDE SUZA ZA TVOJE LICE SVELO :ta-dam:
KAD TI BUDE PRAZNA DUŠA I POTROŠENO TIJELO :ta-ra-ra-raaam:
SHVATIĆEŠ KOLIKO SI SAMA I KAKO MLADOST BOLIIIIII
KADA BUDEŠ BIVŠA NOĆNA DAMAAAA KOJU VIŠE NIKO NE VOOOOOOOOOOOoooooLIIIII!

Profesore jel mogu u WC ?
Ne može Bulate saće da zvoni.

Ја готов са средњом јошмало :(
Како сад да пјевам запјевајмо сложно ође помого нам свети ђорђе :(

Sjecam se kad sam postavljala isto pitanje. Čini mi se da sam bila na vukajliji. A sad završavam zajedno sa njom. Eee vukajlijo...

Sećam se kad profesorka kaže zadnja klupa napolje a ja i drug uzmemo klupu pa krenemo da je iznosimo. Ceo razred se smeje a nas upiše u napomenu. Nikad se nismo žalili kod razredne ili direktora, uvek popijemo ocenu niže iz vladanja. Koliko je tad sve bilo bolje.
Kad smo završavali pevali ono Oj drugovi jel vam žao. Haos.