Prijava · Registracija
Thumb delboy

Frankie Wilde

Колико сам претраживао форум, нисам наишао на тему о овој емисији. Ради се о шоуу који се приказивао од 1995. до 2008. мењавши ТВ станице више пута. Да ли сте пратили ово умеће које објашњава како се презентује духовитост, подјебавање, потпрцавање итд? И наравно шта мислите о томе. По мени је Перван генијалац и обожавам ту врсту хумора. Курсаџије могу да му лижу црни палац сноге. Такође је радио и легендарне синхронизације у емисији Мало Морген као што је Жаруља заједно са Златаном Зухрићем. Можете постављати ваше омиљене клипове, ја сам на Јутјубу скоро све погледао. Напушавање Словенаца инклуд. Цимање СТОП. Ево неких рандом ствари.

Thumb 0263095

PrvaDama

Lololo... Koji kobjasn od teme.
Ja sam imala neku tako reci fobiju od njega. Lici mi na nekog pedofila-psihopatu lika koji lize svoje pse i jede grasak preliven rakijom za dorucak :D
Edit: Losa kopija Kursadzija i Mime Sis.

Thumb 0

Луди Чак

Loša kopija? Ovo sam gledao, bolje je od Kursadžija 10 puta, ali opet nije nešto.

Thumb 0263095

PrvaDama

Cace, gde ti nacionalizam? :D
U neku ruku i jeste bolje, ali pravimo se ludi!

Thumb delboy

Frankie Wilde

Какве Курсаџије, ко се томе може смејати? Оно прочитам најглупље вицеве у новинама и то одглумим. "Одглумим".

Thumb 45354571572cb1250c1dccc2

sedplas

Edit: Losa kopija Kursadzija i Mime Sis.

gledao sam rijetko, ali ako je nekih 10 godina prije Kursadzija pocelo da se prikazuje zapitaj se sta je losa kopija od ta 2

Thumb 0

Луди Чак

Cace, gde ti nacionalizam? :D
U neku ruku i jeste bolje, ali pravimo se ludi!

Ja sam objektivan. A nacionalizam? Kad su Kursadžije u pitanju nemam ponosa :)

Thumb 0263095

PrvaDama

Ma nemam ideje, svi su cudni, a ovog se narucito plasim. Malo sazaljenja, molim. Kao i da sam ja ikada gledala Kursadzije. Mimu Sis jesam.

Thumb delboy

Frankie Wilde

Зато ни нисам хтео написати да је хрватска емисија, акценат је на садржају и оригиналности.

Thumb 5316738 std

Nata4Mika

Мени ово пресмешно. Волела сам да их гледам, имају добар хумор. Имам скинуте неке епизоде, добро ме подсети да одгледам.

Thumb 0263095

PrvaDama

Hrvatska? Nisam znala. Ja nemam nista protiv njih, nemam razloga da ih pljujem. Idem svake godine tamo na more. Cudne su mi sve te savremene domace (podrazumevam sve drzave bivse Jugoslavije) humoristicke serije. Al' ovaj lik ima neki sarm, onako, bolji je od svih nasih ,,komicara''.

Thumb polufinal004

бури

meni je bila dobra fora ono sa afrovizijom...

inače taj zuhra mi ide na kurac, za njega ivo gregurović i kečkeš objašnjavaju neke stvari...

Thumb 10455323 10152083879372172 8747117310220946804 n

Цокула

Добро је ово, гледао некад на хрт2 у 19и 15

Thumb 10501828 10203371682965589 3406814361329596525 n

Bushido

Evo sad ga prvi put pogledah. Smarac tezak je u pitanju.

Thumb medium l

Манијак

Ovo sam prvi put čuo u Šoder Listi kod Ruzmarina. i dan danas jebe kolko jebe!

mada verujem kaki sam maler da će ovaj moj pos' biti poslednji na prvoj strani,opaaaa

Thumb 0

Луди Чак

Serbus Zagreb jebe, čuo sam prvi put na KobajaGrande još davnoooo.