Prijava

Voleo bih da se sajtu doda neki tutorial koji bi sadržao osnovne informacije o korišćenju sajta. Posle toga bi sledila pitanja u vezi tutoriala kako bi novopridošli član bio primoran da pročita sve date informacije, a ako ne odgovori tačno, automatski bi se vratio na početak. Verujem da bi to sprečilo mnoge novajlije da prave početničke greške.

a kad bi se pisao neki pristupni esej? :)

Verujem da bi to sprečilo mnoge novajlije da ne prave početničke greške.

vjerujem da se kaizenu ne bi svidjelo što mu time opada posjeta sajtu.

napraviti video tutoriale, na jutubu "kako napisati defku", "kako napraviti poster" itd

naterajte nekog dokonog, kostica recimo

Za na definicije, protiv za postere jer djecu mrzi da se tutorišu i onda neka ih- zbog posjete i svetih para kajzenovih.
Ali kad mališa uvidi da osim mogućnosti da pravi postere ima mogućnost i da piše onda sjedne i konta- Mog'o bi' ja nešto ovde pisati...Hm čekaj, čuo sam negde...pa kaže- MOJA BABA...itd itd.
Ko je došao da piše njemu neće smetati tutorijal. Može.

vjerujem da se kaizenu ne bi svidjelo što mu time opada posjeta sajtu.

Kaizen ima monopol nad korisnicima. Verujem da ljudi ne bi odustajali od Vukajlije samo zbog toga. Uostalom, to je samo prilikom kreiranja naloga a sajtu kao i uvek može pristupiti bilo ko ko je konektovao svoj PC na internet.

Kaizen ima monopol nad korisnicima.

šta to znači? :)

ne bi odustajali, ali misliš li da ljude ne bi smorilo da moraju prvo da rade neki pristupni test? ko da otvaraju nalog na neznamnijakakvom naučnom ili državnom sajtu, a ne na vukajliji.

plus, ovakvih prijedloga je bilo iljado. i vidiš kako su dobro prošli.

šta to znači? :)

To znači da sve više ljudi dolazi da se registruje na Vukajliji i da su na neki način indirektno primorani da to urade jer sada "svako" ima akaunt na Vuki koja postaje sve popularnija.

Mrzelo me je da prelistavam sve teme u vezi poboljšanja sajta. xS Izeš ga onda.

To bi bilo kao instalacija GTA San Andreasa

ukucaj korisničko ime
šifru

tutorial
ŠKK?
Ok, ok, i agree, da prihvatam, dobro (na to izgubi 10 sekundi)

Ona ide napravi svoju definiciju i to je to xD nema potrebe.

Više mi se sviđao ovaj prijedlog za iq test

рецимо да се направи као нека квазидефка при регистрацији на сајт. Ако је неки олош или плагијат, корисник не може да приступи сајту али ако и није толико лоша одобрава се регистрација.

a kad bi se pisao neki pristupni esej? :)

Ja Име и презиме желио бих да приступим овом сајту. Уочио сам да је сајт добар са писање вицева и стављање голотиње на постере, па ми се свиђа много. Унапред захвалан име и презиме.

ОДБИЈЕН !
Добра ствар луло :Р

a kad bi se pisao neki pristupni esej? :)

Ovo bi bilo dojaja :)

Prilikom registracije da se po sistemu next-next prikazuje peses stranica u kojima se pise kakva govna se ne trebaju praviti. Naravno dugme next bi izlazilo posle 20 sekundi.

ja sam ipak za esej. sa mnogo stilskih figura, razvijenom kompozicijom i sa linkovanjem definicija različitih vrsta - da pokaže da zna znanje i da je detaljno, bar tri mjeseca prije registracije, iščitavao prvih 250 autora.
ako se ne svidi jednom od osamnaest moderatora - ništa, odbija se. sljedeći put mora da pokaže da je savladao gradivo iz opusa prvih 500 autora i tako redom do 1000 (nećemo dalje, i mi smo ljudi). onda, ako i to ne uspije, prelazimo na poznavanje definicija sa groblja.

onda, ako i to ne uspije, prelazimo na poznavanje definicija sa groblja.

TO da pročita sve mogšine definicije :)

da. neko će se možda zapitati kako bi taj potencijalni član našeg sajta uopšte mogao da vidi definicije na groblju, ako još nije registrovan, ali to nije naš problem. samo neka čita!

Па како не би видео? Мораће регистрација да се плаћа и самим тим се уплаћује и ктиторис за први месец ололо

vjerujem da se kaizenu ne bi svidjelo što mu time opada posjeta sajtu.

Ja mislim da će kaizen, vodeći se ovom mišlju, sam upropastiti sajt.
Prijedlog podržavam.

vjerujem da se kaizenu ne bi svidjelo što mu time opada posjeta sajtu.

Pa već mu opada posjeta. Sve više starih autora odlazi.