Prijava

Dakle, ne znam da li je bila ova tema već, mrzi me da listam, ako jeste linkujte i zaključajte. Pa, ovako.
Radite li nekad nešto čudno i nesvakidašnje, nešto što nikome niste rekli i ne znate da li to neko drugi radi? Bilo šta.

Evo ja ću prva. Uvek kad se vozim kolima donekle, gledam kroz prozor i brojim groblja do tog mesta. Boga pitaj zašto.

gledam kroz prozor i brojim groblja do tog mesta

A ja mislio ja čudan... :) A pazi ovo sine: svaki put kad perem zube, moram 26 puta da pređem gornje i 26 puta donje zube! :D To sam kao fazon krenuo da radim, čisto iz zajebancije, negde u 1. srednje i ostade mi k'o neka navika jebote!

Некад бројим кораке од места А до Б.
Када ходам по плочицама, трудим се да не нагазим између две.
На нету ми скоро увек стоји један празан таб.
Кад пијем нешто из лименке, скинем оно срање горе.
...

Cesto Neshvacena
Uvek kad se vozim kolima donekle, gledam kroz prozor i brojim groblja do tog mesta

Nemam pitanje zašto si se nazvala Često Neshvaćena.

Ne mogu da zaspim ako vidim da mi je neka fioka otvorena lol.

Ја имам чудну особину, када прођем поред лепе прсате девојке, дигне ми се снажно.

To ti je neka bolest sto posto, ja bih otišo da se pregledam pod hitno.

Добра тема :)

Будим се уз песму Свит Чајлд оу Мајн већ годину и по дана и никад не устајем док се цела не заврши :)

Zanimljivo.
Ne volim kad, dok se šetam s nekim, ide kraj mene s desne strane. I uvek tražim, zamolim da zamenimo mesta.
Brojim kad žvaćem hranu.
Kad se vozim busom, razmišljam šta mogu da radim u slučaju nesreće, biram samo određena mesta.
U torbi ili džepu uvek nosim neku bubamaru, kad nema bubamare, prilično sam nervozna i kupujem, ako nađem, a moram da nađem.
Kad perem sudove, imam određeni raspored, šta prvo, šta drugo, šta poslednje perem.
...
Imam milion čudnih navika i pravila.
I obavezno, ali obavezno, ako je otirač nesimetrično postavljen pred nečijim vratima, gurnem nogom da ga vratim u normalu.
I da, setih se još, ako je nekom kapa na jakni nesimetrična, pitam da mu namestim.

Кад наиђем на бандеру, или неку другу препреку, неки трип ми се јави и шаље сигнале да ли да прођем лево или десно, ако се не повинујем, не деси се ништа посебно, али обично се трудим да испратим то.
Е да, и гласови ми говоре да убијам пролазнике, само не знам дал би ти гласови робијали уместо мене.

Eddie
Некад бројим кораке од места А до Б.
Када ходам по плочицама, трудим се да не нагазим између две.
На нету ми скоро увек стоји један празан таб.
Кад пијем нешто из лименке, скинем оно срање горе.
...

pa dobro..ti si manijak, šta ćeš .. :)

ja imam čudnu naviku da svašta guram u pičku :))

Ne mogu da zaspim ako vidim da mi je neka fioka otvorena lol.

Takođe.

Када перем зубе, морам 9 пута да исперем уста. Када ходам по плочицама, трудим се да се крећем као коњ у шаху.

ЕДИТ: У школи често размишљам о терористичком нападу, и на који начин бих спасао одељење... Такође, често мислим о томе како бих волео да могу да заустављам време.

Kad god vidim neki oglas na banderi ili čemu već, moram da uzmem četvrti papirić s leve strane.
Do skoro nisam odlazila u krevet ako mi je ormar otvoren, a ako legnem, moram da ustanem da zatvorim. Ali moja lenjost je pobedila tu čudnu naviku.

Ne volim kad, dok se šetam s nekim, ide kraj mene s desne strane. I uvek tražim, zamolim da zamenimo mesta.

I ja imam ovaj trip isto lolol
Jes' levoruka?

pa dobro..ti si manijak, šta ćeš .. :)

ja imam čudnu naviku da svašta guram u pičku :))

:*

И ја имам чудну навику да ти гурам у чку. :)

Омоте од жвака и од чоколадица стаништим у џеповима од јакне и тако недељу дана.

Када ходам по плочицама, трудим се да не нагазим између две.
На нету ми скоро увек стоји један празан таб.

Isto tako.

Омоте од жвака и од чоколадица стаништим у џеповима од јакне и тако недељу дана.

Kod mene stoje i duže, opušteno. I maramice obavezno.

Ne volim kad, dok se šetam s nekim, ide kraj mene s desne strane. I uvek tražim, zamolim da zamenimo mesta.

I ja isto, levoruka sam, verovatno zbog toga.

Кад пијем нешто из лименке, скинем оно срање горе.

A kad skinem ono sranje ostane onaj kvadratic. E ja moram da skinem i njega.

Kad otvaram novu paklicu pravim kuglicu od celofana, pa markica preko, pa na kraju folija. Uvek kuglica, cak i ako imam kantu odmah pored.

Ovo za picku mora da je neka epidemija. Cuo sam da mnoge to rade. Al' nisam vid'o. Al' sam cuo.