Prijava

Онааааај...ја мис'им да би било кул да се метне опција да, након исписивања дефиниције, може да се одреди тачно време каће се она поставити, у случају да је аутор у то време заузет, а сматра да би тад била виђенија и боље оцењена. И тако...

A zar ti nije bolje da budeš prisutan i ispratiš svoju definiciju, da uživaš u njenom uspehu?

Боље ми је да не видим кад добијем 50 оцена, него да видим кад добијем 10 јер нико други није видео...и онда обришем дефиницију, јер је, по свој прилици, нико више и неће видети.

Podržavam, al' teško da će d' bidne ovo, nije naivno za programiranje.

Боље ми је да не видим кад добијем 50 оцена, него да видим кад добијем 10 јер нико други није видео...и онда обришем дефиницију, јер је, по свој прилици, нико више и неће видети.

Baš tako.

Jebemliga, ja za dve godine nisam uspeo da ustanovim kad je najbolje vreme za postavljanje nego kačim kad imam inspiraciju... mođda bi trebalo da pratiš kad su ti prisutni ljudi koji te inače prate i time rešiš situaciju. Generalno je nemoguće smisliti pravi trenutak :)

teško da će d' bidne ovo, nije naivno za programiranje.

Претпоставио сам, али вредело је покушати.

mođda bi trebalo da pratiš kad su ti prisutni ljudi koji te inače prate i time rešiš situaciju.

Звучи као цимање велико...а, и, за већину својих пратиоца и не знам ко су.

generalno, bolje je pisati definicije radi definisanja, a ne radi glasova. al šta zna ja.

generalno, bolje je pisati definicije radi definisanja, a ne radi glasova. al šta zna ja.

Да, али гласови и ранкирање одржавају тај неки такмичарски дух и тако то....барем је мени због тога писање много занимљивије.

Ја дефинишем кад ми налети инспирација, боли ме курац и за скор и за ранг.

Lullaby

generalno, bolje je pisati definicije radi definisanja, a ne radi glasova. al šta zna ja.

Ovde je sve rečeno, na više nivoa nego što si tražio.

Пиши око пола три. Већина аутора су стари нејебачи који су свој биолошки сат наштеловали по оној Палминој порњави око двојке. До пола три би већ одрадили посао, па по навици би блејали на тераси. Пошто сада имају нет и вукајлију, имају празног хода па буље у нове дефиниције. Оно што су ми одабрали сам написао тада.

Ја дефинишем кад ми налети инспирација, боли ме курац и за скор и за ранг.

Zato sam i batalio sa pisanjem, niko ni ne čita defke jebene a za koji ću moj pisati nešto što niko ne čita.

Slavko FTW! Takmičarski duh rula, pusti ti ove što su kao iznad toga. Kao što bi moja pokojna učiteljica Savka rekla ovim mojim školskim savremenicima kada bi im ocenjivala pismene radove, "Omašili ste temu, 1. Ugledajte se na Slavka sledeći put."

Jebemliga, ja za dve godine nisam uspeo da ustanovim kad je najbolje vreme za postavljanje nego kačim kad imam inspiraciju... mođda bi trebalo da pratiš kad su ti prisutni ljudi koji te inače prate i time rešiš situaciju. Generalno je nemoguće smisliti pravi trenutak :)

ХА ХА!
Мод па није провали ово :)

Никонематаки, ево ја сам ту вазда, тако да ради мене можеш кад год оћеш да је поставиш :)

Него што хтједох да кажем за ово...
Неће се сложит' каизен, није претешко, али некако... не знам... Можда би била добра опција, а можда би била смеће....
Што се мене тиче, свеједно ми је :)

А ја постављам дефке тј, смислим их по дану, и онда се каним до раних јутарњих часова да их напишем :)

О Славене, каква си авангарда. Док су сви изнад, ти буди у говнима. Из принципа!

Мод па није провали ово :)

Jebiga Slavko, daleko bolje znam kad je vreme da dođem brisati budalaštine. Štaš...

Faco, pišeš nebulozne postove. Ič te ne razumijem. Možda to tebe čini avangardom?

Банџи-џампинг, тобоган. Углавном.

Jebiga Slavko, daleko bolje znam kad je vreme da dođem brisati budalaštine. Štaš...

Misliš Smarko, brate Brus? Verovatno si nas zbog epske lepote koja nas obojicu krasi pomešao :)

Банџи-џампинг, тобоган. Углавном.

Tako sam i mislio.