Prijava

Брусе, ниси још ни провалио ко је Славко, а ко Смарко, а не да провалиш кад се дефке постављају :)

hahha, bruce, neupućeno čeljade naše moderatorsko! :)

Предлог се може применити...

Пишемо дефке сва дваечетри сата, а сви ставимо да се објављују од 23-01... Онда модератори само тад дођу, почисте шљам, одаберу и сви задовољни... Добар предлог... :Д

Дај бре НикоНемаВаки, мислио сам да си озбиљнији! :Д

Пишемо дефке сва дваечетри сата, а сви ставимо да се објављују од 23-01... Онда модератори само тад дођу, почисте шљам, одаберу и сви задовољни

Лепо нама, лепо њима :Д А морам и сам признати да ми предлог звучи неизводљиво...хД

Ако је дефиниција квалитетна, биће примећена без обзира кад је окачена, увек има оних добрих аутора и модератора који су ту....
А и одабране буду често биране чак и после пар месеци, а у овој недељи слена сам видео и после пар година (у шта се ја уздам. да макар једну ваљану направим за одабране у року од пар година хехе)....
Уосталом, како Каизен каже, тако ће и бити....

Против. Зато што само трипујете да су дефиниције у то време боље оцењене. А и да то јесте тачно и да постоји објективно најбоље време за качење дефиниције и нека је оно од 00:30 до 01:30 као што велики број људи мисли да јесте, и сад 200 људи одлучи да им дефиниција тада буде избачена. Па подавили бисмо се.

нека је оно од 00:30 до 01:30 као што велики број људи мисли да јесте

ovo je važilo dok je bila definicija dana i bilo je tačno...

protiv. ako ti je baš stalo, napiši na papir, pa je pusti za koji dan u to doba kad hoćeš i ćao zdra'o...

Бури наравно да је било тачно кад је дефиниција имала цео дан да накупи гласове. :)

Nema to nikakve logike. Ja sam postavljao definicije u različite delove dana, i nekako uvek imaju manje više isti skor iz prostog razloga što veliki broj ljudi postavlja, gomila sve i svašta, pa se definicije pogube. Mene prvog mrzi nakon 2 stranice gluposti da čitam dalje. To je jednostavno stvar sreće, dobrog raspoloženja autora i ocenjivača i tako dalje, i tako dalje. Dakle, reč je o pukoj fikciji.

Бури и ја причамо о периоду дефиниције дана. Ти тад ниси био ни регистрован.
Наравно ово је одговор само под условом да си одговорио мени и Бурију, а не отварачу теме. :)

ako pišeš dobro postavljaj kad je stićko tu i imaš dovoljno vremena na prvoj strani...

e to reme, nek si mu rek'o :)

Generalno pričam, shvatio sam da vi pričate o nekom prošlom vremenu, naslovio bih da se obraćam pojedincu/ima ;)

hahha, bruce, neupućeno čeljade naše moderatorsko! :)

Gle stvarno... starački se pogled zamutio sve čitajuć` jučašnje objave, pade silna buka od kukolja, niđe zdravog zrna žita nema... Izvinjavam se i Slavku i Smarku, umorio sam se brišući gluposti...

Ja sam se zlopatila pokušavajući da provalim najbolji tajming...I taman kad poislim da sam ga ubola-ćorak, dvadesetak ocena ukupno...A onda je neko iskopa, pa prokomentariše, pa se mučena defka nekako izbori! Sad ih pišem kad naleti inspiracija, objavim, pa šta im bog da. I ima solidnih, slabo ocenjenih, pa čekam da ih neko otkrije...I tako u krug!

Moj predlog je ujutru oko 7-8. Tad ima sasvim dovoljno ljudi(20-30), bićeš na prvoj ili drugoj strani bar 2,3 sata i eto.

Tvoj predlog ti ne bi rešio problem, već izbacivanje sat vremena kasnije, kao posteri. To sam predlagao već, i rečeno je da je to nešto kao u planu, ali sad... videćemo.

В, добар предлог, али било би опет дефиниција које би морале негде да оду, и тако би чекале на ред до увече. . .

Pa nema to opet veze. Ja sam sa posterima mislio da je srećni tajming između 9 i 11h + 1sat od objave, tad su mi posteri imali i preko 100 pluseva i nešto malo minusa, poslednja dva postera jedva primećena, iako je skor u korist pluseva, mršavo je. Da su bar deljeni minusi, ovako se sve "zagubi".