Prijava

volim romantiku, nastavite pls :)

па ти си баш захтевна нека девојчица и не либиш се да то покажеш :)

deky_aod
Шоми
Bio ja juče na sastanku (prvi sastanak) i pita mene devojka šta sam u horoskopu. Ja onko začuđen kažem Ovan. Ćutala je jedno 30 sekundi i onda mi je rekla da sam pregrub za nju i da su Ovnovi previše agresivni i iskreni. (Koliko sam ja skontao njoj treba neka Riba ili Rak!) Svet je otisao u kur*c ako se i ljudi prema astrologiji određuju. Ne kažem da tu nema istine (možda malo), ali da neko raskine sa mnom zato što sam Ovan? Ma nek se nosi u tri lepe

Pa deluješ kao neko ko voli izazove :)

jednom u kineskom butiku slucajno oborim neku baterijsku lampu i prodavac nas covek koji radi tu krene da mi uvrce ruku

haha ne seri, jesi ga iznabadao?

Hahahaha reme vidovita zorka

meni nekako najviše odgovaraju emotivni znakovi pošto sam i ja emotivna :)

Gde je bambi Nebitna?

Небитна, како си променила надимак без круне?
Да ли мислиш да ти је ФМН преузела славу на овој теми јер јавност на Вукајлији жељно ишчекује да се одлучи између Шомијевог плазма шејка и грејања крај камина и Декијевог сутлијаша и лагане шетње поред реке?
И зашто је море слано?
Шта ако једног дана све стане јер ће нестати нафте на Земљи и НИС не буде могао даље да ради?
Колико заправо стара наша планета?
И што је најважније, а то све овде занима: да ли у четвртак, тј. већ данас, Северстал из Черјеповетса може до победе против Адмирала из Владивостока?

mrzelo me da čitam sve ovo tako da ću odgovoriti samo na prvo pitanje

poslala sam fejzbukmanijaku slike svojih stopala u zamenu za privermenu krunu da bih mogla da promenim nick

Aj posalji i meni, necu te smarati posle toga, samo volim stopala