Prijava

Za sve vas koji planirate da izađete na glasanje ali ne i da date glas nekome - da li ste razmišljali kako ćete 'ukrasiti' listić, ako vec nećete samo prazan predati?
Ovde postavljajte svoje ideje.

Mozda da se napravi akcija da svi 'glasamo' za istog?

Ja razmišljam da 'glasam' za Rona Pola, čoveka podržava pola 4chana i Čak Noris (stvarno), šta ćeš više!

Код мене у крају пре неку годину људи дописивали и гласали за Блажу. Било чак 14 гласова. Наравно, Блажа је после тога прогласио победу.

Pa može da padne neki dogovor.

Ако се договорите да гласате за мене, ја ћу стварно да се кандидујем. :Р

Ja ću da glasam za Samjuel El Džeksona ili možda za Pantelu.

Ma za Vučicu 21 i kraj :)

Ja nemam pravo glasa.

Гласаћу за Милорада Додика и СНСД, чек ја немам право гласа лололо

Ja cu da glasam za sebe. Ipak u sebe imam najvise poverenja.

A šta mislite kako oni kontrolišu ko je za koga glasao? Da li glasački listić ima neki serijski broj? Šta oni upisuju pored vaših podtaka iz lične karte? I da li postoje kamere na biračkim mjestima, tačnije u glasačkim pregradama?

Kakvim bre glasačkim pregradama? Misliš na onaj rebrasti karton iz velikih kutija?
:))))))))

Ma to oni namjerno stave tako, da niko ne posumnja, ali sve oni snimaju. Pogotovo u manjim opštinama, moraju da provjere za koga su glasali ljudi.

Јесте, и чипове инмплантирају.

I pod klupe lepe mikrofone maskirane u žvake.

A šta mislite kako oni kontrolišu ko je za koga glasao?

Ako si učlanjen u stranku onda otprilike znaju koliko njihovih članova glasa na određenom mjestu pa porede.

Da li glasački listić ima neki serijski broj?

Jok.

Šta oni upisuju pored vaših podtaka iz lične karte?

Ništa, osim da si glasao.

I da li postoje kamere na biračkim mjestima, tačnije u glasačkim pregradama?

Naravno, postoje super glasačke kartonske kutije sa kamereama od 48 zilion piksela :)

Joj, kako ste naivni. Sve se zna.

Pitaj Boga šta je u onom spreju što nam štrckaju na kažiprst...

Pitaj Boga šta je u onom spreju što nam štrckaju na kažiprst...

Tu garant meću neku drozu koja te tjera da glasaš za određenog čovjeka i još te istovremeno čipuje!

Мислим да је једина ствар која је више лејм од гласања за људе који су понуђени на гласачком листићу -- дописивање неког левог имена (типа Пантела и сл. мегашабанске форе за одушевљавање долележеће аморфне масе) и заокруживање истог.

Да сам у изборној комисији и да налетим на такав листић, ухватио би ме трансфер блама.