Prijava

E ova tvoja tema mi sela k`о dupe na nošu. Juče sam tražio po forumu gde da pitam sledeće:
Jako mnogo podataka postoji o I svetskom ratu i učešću naše vojske u njemu, o bitkama, povlačenju preko Albanije, Krfu, Solunskom frontu i sl, ali ne mogu da pronađem ni jedan iole detaljniji opis o tome kako je, posle povlačenja vojske, izgledao život u Srbiji pod okupacijom. Našao sam ponešto o Beogradu, ali o unutrašnjosti skoro ništa. Kako su živeli ljudi na selu? Kakva je bila uprava? Da li su Švabe (Bugari, Mađari) bile svuda raspoređene, po manjim mestima, ili ne?

Mnogo dobar sajt, podaci su tačni, a gde je anketa?

E, što se tiče ovog kviza, nije baš da je greška, ali je bezveze to kad odgovoriš na pitanje što možeš ići na back pa te vrati ponovo na to pitanje, pa kad vidiš sve odgovore možeš ponovo sve odgovarati, tako sam ja uzeo svih 130 bodova. lolololo
Vidi da to nekako sankcionišeš!

Jako mnogo podataka postoji o I svetskom ratu i učešću naše vojske u njemu, o bitkama, povlačenju preko Albanije, Krfu, Solunskom frontu i sl, ali ne mogu da pronađem ni jedan iole detaljniji opis o tome kako je, posle povlačenja vojske, izgledao život u Srbiji pod okupacijom. Našao sam ponešto o Beogradu, ali o unutrašnjosti skoro ništa. Kako su živeli ljudi na selu? Kakva je bila uprava? Da li su Švabe (Bugari, Mađari) bile svuda raspoređene, po manjim mestima, ili ne?

Па, ако 'оћеш да ти нађем неку књигу, није проблем.

Mnogo dobar sajt, podaci su tačni, a gde je anketa?

Хвала. Анкета је на овој белој линији што би требало да ти је на дну екрана (значи изнад таскбара).

E, što se tiče ovog kviza, nije baš da je greška, ali je bezveze to kad odgovoriš na pitanje što možeš ići na back pa te vrati ponovo na to pitanje, pa kad vidiš sve odgovore možeš ponovo sve odgovarati, tako sam ja uzeo svih 130 bodova. lolololo
Vidi da to nekako sankcionišeš!

Лололо, нисам ни извалио дугме! Ових дана ћу да направим неки фенси квиз који ће да буде много бољи од овог крша.

Нема брате, некад било, сад се приповеда...

aj kad popraviš, javi...

ОправиЈо.

uradio i potpisao se da znaš ko sam...

Зафаљивам се.

Одрадио сам редизајн, па ме интересује како ви се свиђа.

До јаја ти је квиз, сад сам га урадио, дао сам 5 од 11 одговора... Могу ти рећи да је прилично тежак, свака част. ;)

Од сада можете објављивати своје радове на вебсајту!

Jako mnogo podataka postoji o I svetskom ratu i učešću naše vojske u njemu, o bitkama, povlačenju preko Albanije, Krfu, Solunskom frontu i sl, ali ne mogu da pronađem ni jedan iole detaljniji opis o tome kako je, posle povlačenja vojske, izgledao život u Srbiji pod okupacijom. Našao sam ponešto o Beogradu, ali o unutrašnjosti skoro ništa. Kako su živeli ljudi na selu? Kakva je bila uprava? Da li su Švabe (Bugari, Mađari) bile svuda raspoređene, po manjim mestima, ili ne?

Има књига "Голгота и васкрс Србије 1915-1918", збирка дневника које су писали наши војници углавном, има ту и од разних других личности (нпр. Рајс), приредили су Силвија Ђурић и Видосав Стевановић, издавач је Зрински, ИРО Београд, година 1989.

Бановаће ме због некропостовања лоло, али изменио сам изглед сајта и додао понешто, погледајте.

Sviđa mi se sajt. Ali ako misliš da dosta vremena držiš i baviš se ovim sajtom, preporučujem ti da kupiš domen i webhost, jer se vidi da je ovo besplatno i tako neki članovi neće želeti da dođu na njega ( iz ličnog iskustva ). Tako da bi' mesečno trebao da izdvojiš oko 10-15 evra.

Управо се тиме и бавим, но ми треба времена да одлучим ди ћу га.

Odlican sajt, svaka cast :)) koja je posecenost sajta?