Prijava

Ova tema nije napravljena da bi na njoj ostavljali svoje tipove, predvidjanja itd... Za to imamo onu drugu. Ovde se pak pitam, da li uopste ima neke svrhe u kladjenju, da li je koliko toliko profitabilno, koje su dobre a koje lose strane. Da li postoji neki sistem koji moze da garantuje siguran dobitak ili ne... nastavite...

Не постоји систем који гарантује сигуран добитак. Нема ни неке сврхе. Није ни профитабилно. Добре стране нисам упознао док сам се кладио, а очигледна лоша страна је губљење времена.

Лажем. Постоји један једини систем који гарантује сигуран добитак. Клађење преко интернета. Нађеш двеста кладионица и тражиш парове који имају тотално различите парове у три кладионице. После пар недеља налетиш на пар за који је квота на кеца 3.00, на икс 3.00, а на двојку 3.10. И ставиш 300.000 евра пропорционално квотама и зарадиш неких 3.000.

"Parove koji imaju totalno razlicite parove". Da nisi mislio mozda na totalno razlicite kvote?

Тотално различите квоте. Јес'.

Ja znam za sistem kada uzmes jedan klbu i singliras X na njega. Svaki sledeci put udvostrucujes ulog itd, sve dok ne prodjes... Mada, nije bas moguce ispratiti veliki broj utakmica nekog kluba jer se brzo dolazi do velik cifre. Krenes od 100,200,400,800,1600,3200,6400... vec je mnogo. Tako da mozes realno da otpratis 7 kola, s tim sto ces uzeti neki Fulam, Bolton, Parmu, Majorku, kurce palce... A dobijas zaradu cim prodjes. Npr uplatis 800, prodjes X na koj je kvota bila 3. Dobio si 2400, naplatio 700 dinara izgubljenih prethodno, jos 800 ulozenih, znaci 900 dinara si u plusu.

ovde se pak pitam, da li uopste ima neke svrhe u kladjenju, da li je koliko toliko profitabilno, koje su dobre a koje lose strane

Pa profitabilno je onima koje je otvaraju, al i tu je žestoka konkurencija jer svako hoće da izvuče pare nama degenericima.. Igrao sam pre svašta, uplaćivo silne pare i tanko.. Sad nekad odigram čisto da mi utakmica bude zanimljivija

Ecce homo

Ja znam za sistem kada uzmes jedan klbu i singliras X na njega. Svaki sledeci put udvostrucujes ulog itd, sve dok ne prodjes... Mada, nije bas moguce ispratiti veliki broj utakmica nekog kluba jer se brzo dolazi do velik cifre. Krenes od 100,200,400,800,1600,3200,6400... vec je mnogo. Tako da mozes realno da otpratis 7 kola, s tim sto ces uzeti neki Fulam, Bolton, Parmu, Majorku, kurce palce... A dobijas zaradu cim prodjes. Npr uplatis 800, prodjes X na koj je kvota bila 3. Dobio si 2400, naplatio 700 dinara izgubljenih prethodno, jos 800 ulozenih, znaci 900 dinara si u plusu.

Па и сам видиш да ти то не гарантује сигуран добитак. Зато што почињеш са одређеном сумом новца и имаш максималан број покушаја да ухватиш икс. Ето, рецимо у твом примеру, треба клуб у седам кола да одигра један икс. Ако направимо низ утакмица тог клуба може да се израчуна колике су шансе да у једној сезони тај клуб веже седам утакмица без икса. Изненадио би се колике су шансе да се то деси чак и ако клуб игра прилично често нерешно.

Pa sto jes jes, ali Engleski klubovi sa sredine tabele su totalno nepredvidivi sto se tice X-eva, tako da je sve moguce. Ono, sistem garantuje prolaz, samo sto niko ne moze da ga prati do kraja. U stvari, moze, ali covek sa tom kolicinom novca se ne zajebava po kladionicama cekajuci iks na Fulam.

Ja znam za sistem kada uzmes jedan klbu i singliras X na njega. Svaki sledeci put udvostrucujes ulog itd, sve dok ne prodjes... Mada, nije bas moguce ispratiti veliki broj utakmica nekog kluba jer se brzo dolazi do velik cifre. Krenes od 100,200,400,800,1600,3200,6400... vec je mnogo. Tako da mozes realno da otpratis 7 kola, s tim sto ces uzeti neki Fulam, Bolton, Parmu, Majorku, kurce palce... A dobijas zaradu cim prodjes. Npr uplatis 800, prodjes X na koj je kvota bila 3. Dobio si 2400, naplatio 700 dinara izgubljenih prethodno, jos 800 ulozenih, znaci 900 dinara si u plusu.

Igraš na Radnički i uzmeš kintu na svaku drugu utakmicu lololo

Тај систем и не гарантује пролаз. Само са већом сумом новца повећава број покушаја и приближава вероватноћу поготка ближе јединици (сто посто). Али вероватноћа поготка никад неће бити 100%. :) Али може да се каже да неко ко има неких 500.000 евра (што би му било довољно за 11 покушаја ако сам добро израчунао) може да рачуна на 200-300 евра месечно што је мање од најниже камате на штедњу. :) Све док му клуб не веже једанаест утакмица без икса.

Ja bi pre turo 7+ na Barselonu ili Real dok ne dodje..Veća kvota a mora proć, samo treba keša..

dobro ne kapiram je l' tema o ššemi kako ojaditi kladionicu ili nešto drugo?

ja ću malo o ovom drugom...

kladionica je čisto gubljenje para i vremena, bez dalje rasprave, i onaj ko to ne shvata i ko kaže da on ne gubi vrijeme (o lovi neću ni govoriti), je retardiran... svi oni koji redovno igraju, dođu u tu fazu da misle da mogu zaraditi neki novac, naročito ako ulože više i ako izuče statistiku druge ruske odbojkaške lige i nađu klubove sa istim sponzorom, što je totalna budalaština i put ka boleštini zvanoj kocka i to bez povratne karte...

ono za šta ja mislim da nije kritično, jeste da za marku, dvije, u dane LŠ ili vikendom, opališ neki tiket od nekih par utakmica i tako možda zaradiš za izlazak, jer ionako sa te dvije marke se moš jebati...

ovo klađenje zbog zanimljivosti utakmice, pa još ako je za veće pare, je čisto uništavanje sebe i svojih živaca, jer jebanje majke kad promaši penal u 82 min. je potpuno nepotreno...

eto, toliko za sad, paako nađem još koji pametan post možda prokomentarišem, jer ovo o čemu vi trubite je sviranje kurcu...

Tema je i o raznim sistemima kladjenja kao i o vrlinama i manama kladjenja. Prostije receno, sve vezano za kladjenje osim postavljanja tipova rezultata jer kao sto rekoh imamo vec temu o tome.

Ja već duže vreme gađam Fulama X i ide dobro. Imam u startu dovoljno za 7-8 kola, što je već dva meseca, a do sad je obično dolazio jednom mesečno, što mu dođe nekih 200-300 evra plusa. Da ga jebem, kao je sigurno, ali je kurac sigurno. Bolton je prethodnih sezona bio pouzdan isto kao Fulam, a evo ove naređao 14 bez remija.

Verovatno ću da zabatalim, počeo sam da zaboravljam uplate, a mrzi me da se cimam kad i nisu neke pare na mesečnom nivou, a moš dobro da se uvališ ako ne jebavaš Ciganke redovno.

Što se ostalih sistema i kombinacija tiče, gubljenje para. Ne znam da li je gubljenje vremena, to je više individualno, kako kome. Ja tako i tako moram u kladionicu svaki dan, pa onda i uplatim 2-3 tiketa sedmično, da se zajebavam. Bole me baš kurac.

kladim se od 4-5 osnovne.
dobio sam nekih 180-200 evra do sad.
kontam da sam puko oko 500.

tako da skontaj koliko je profitabilno lolo

mada opet, ako pogledas da sam uplacivao uglavnom euro ili pedes' centi, to se nakupilo na toliku cifru, garantujem da ne bih mogao da skupim toliko para da sam umjesto uplacivanja tiketa ostavljao tih pedes' centi ili euro sa strane.

licno, volim da se kladim, uplacujem sicu, dobijem sicu i tako, zajebancija prosto. a sto se sistema tice, jebemliga, tim se ne zamlacujem, igram pa ako prodje - prodje.

Тулумбаћ, крећеш са 200 евра? И ако имаш за осам покушаја, онда би требало да имаш 50000 евра за систем.

Ne, krećem sa 50 evra. Ili dolara, zavisi de sam. Nekad i 40, ako mi se ne svidi raspored, kao što u prethodnih mesec-dva nije. Na početku sezone je bilo lagano, 4 iksa u 6 utakmica, ili tako nešto.

Sledeće kolo bih ga najradije opalio u singlu kečinu protiv mrtvog Boltona. Iako ću najverovatnije da preskočim. Ako odigram iks, kao i uvek, dobiće Fulam, ako se prokurčim pa udarim keca, ima da se toliko izmalerišem da mi ni prijateljice noći sumnjive pigmentacije neće skinuti maler pa makar završnica ustima bila gratis, što nikad nije.

da li uopste ima neke svrhe u kladjenju

Kakvo je ovo pitanje? Naravno da nema. Osim ako nisi mazohista...

da li je koliko toliko profitabilno

0. To ti je moj odgovor. Jer ćeš UVEK, ali zapamti, UVEK biti na nuli. Osim ako nisi neka gadna userčina ili gadni baksuz, k'o što sam ja bio do skoro, ali i tad ako često igraš, ili ćeš se sjebati kad-tad ili će te ukenjati. Ja sam pre uplaćivao po minimum 200 kinti za subotu i 200 za nedelju, međutim baš od skoro, pre jedno 2 meseca sam rek'o sebi koji će mi to kurac i od tad igram po 20 kinti, čisto iz zajebancije, i mogu ti reći da mi čak ide i bolje. Manje nerviranja, prilično manju kintu trošim, a kad ubodem nešto, uvek dobro dođe.

Ja sam batalio to odavno,sve što sam hteo da napišem je već napisao buri jedino odem možda dvaput mesečno i odigram evroligu zanimljivije mi da gledam
EDIT

mi to kurac i od tad igram po 20 kinti,

Meni je 100 najveća kvota koju sam dobio kada sam dao 20 dinara i igrao 2 norvešku ligu prvi i jedini put u životu :)

Ne mora imati 50 000 eurra, ako je kreno sa 0,78125 eura onda moze da dodje u 8 kola do uplate 199,21875 eura. ovo je siguran sistem dobitka, ali ti za njega treba ogromna kolicina novca, najmanje mozes dobiti ako pogodis u prvom kolu. Engleze ne treba nikad uzimati, zabari su dobar izbor