Prijava

Нема то везе.

итекако има

Зар бих те ја икад слагао?

kako cete vas dvoje podneti toliku udaljenost?

12 долара сатница? И то на Аљасци, на дупету кугле земаљске. Није ваљда да не примају више тамо?

Ја сам начуо да се земља (пустара) и даље дели у Аустралији, још ти дају и почетни капитал да почнеш да мрдаш. Ајде ентузијасти, правац у изолацију.

та ти је сатница чист курац, ја шљако у Белгији за девет јура по сату

dele zemlju i u srbiji po nekim planincugama stalno

Па ваљда сви оће да беже одавде.

ta satnica mi je ko dnevnica ovde tako da me boli patka šta si ti u Belgiji radio

Био шљакао у ресторану, сортирао флаше и још таке неке зајебанције. То је кацам ишао прве године. Друге године сам провео пар дана у њиховом затвору и био депортован. Трећи пут радио на грађевини за 6евра сат

nisi ti najtačniji

Ићи ћу и ове године ако бог да, ваљда ћу опет намлатити неку кинту. Што се тиче тог твог одласка, чим дођеш тамо пробај сам на своју руку да нађеш још неку шљаку. Мој је другар имао такву неку комбинацију, имао је чак кеша да промени смештај, баханалисао се и још вратијо паре назад

Pisite ako imate neke proverene informacije. Trosinarac, Somi23 i ja bi vam bili zahvalni poz

Vidra je otišla, al od nje ne očekujte ništa. Poslao sam joj poruku pre više od mesec dana, pre devetnaest dana sam refrešovao PVT tred, čak sam je i na nekoj temi podsetio da mi odgovori na šta je ona odgovorila nešto tipa "E slepi, videla sam poruku, jebiga, nemam sad vremena, odgovoriću ti".
PA JEL MI ODGOVARAŠ U DESETERCU PISANOM GLAGOLJICOM NA PERGAMENTU JEBEMTIDAN

Jel još neko odavde otišao preko?