Prijava

sreto, toliko smo dobri, eto.

kuzmane, bilo je svega, al ništa ozbiljno (ono, bračne ponude i to), a mi živjeli u nekom studentskom gradu, kalifornija, gole pičke hodaju ulicom, ovi naši momci jebavali svako veče druge, redaljke, i slično svako veče, ne možeš da zamisliš kakve su, kao u američkim filmovima, čega sam se nagledala ovo ljeto, neću nikad. bukvalno, pijane se valjaju po ulicama. al ono, njima bilo dobro.
naravno, samo žene su takve, momci su neuhranjeni, do 1.50 visine i 40 kila i svi voze skejt, tako da naše žene nisu bile pretjerano oduševljene.
uglavnom, da sam muško, sigurno bih otišla tamo :D

e da, odlučila sam da ostajem sljedeće godine i def. idem u njujork.

шта ће ти она шоми, њој тај сајт служи да кука и качи слике из оне глупе серије пријатељи, ја кликно анфолоу одавно

kuzmane, bilo je svega, al ništa ozbiljno (ono, bračne ponude i to), a mi živjeli u nekom studentskom gradu, kalifornija, gole pičke hodaju ulicom, ovi naši momci jebavali svako veče druge, redaljke, i slično svako veče, ne možeš da zamisliš kakve su, kao u američkim filmovima, čega sam se nagledala ovo ljeto, neću nikad. bukvalno, pijane se valjaju po ulicama. al ono, njima bilo dobro.

jebotee.. a ja iso na Aljasku.. :facepalm:

Super vidro svaka cast, 90 posto njih sto se vratilo sad se kaje, 5 posto imaju caletovu firmu a ove ostale ne kontam bas, ja bih voleo sto vise vas da dodje, dogodine pravimo okupljanje u amserdamu uz neke kurve i mnogo droge naravno.

Срета-Штета
Ел се они стварно свађају ил' оно као толико су добри да могу свашта једно другом да кажу?

не треба бити ни много добар

Super vidro svaka cast, 90 posto njih sto se vratilo sad se kaje, 5 posto imaju caletovu firmu a ove ostale ne kontam bas, ja bih voleo sto vise vas da dodje, dogodine pravimo okupljanje u amserdamu uz neke kurve i mnogo droge naravno.

može. ja plačem što nisam mogla da presječem i ostanem, al nema veze, sljedeće godine! :D
ja častim kurve! :D

90 posto njih sto se vratilo sad se kaje,

Isti slucaj i kod ljudi koje ja poznajem.
Jedan komsija isao 2 puta, treci put preseko i odlucio da ostane. Eno ga radi u Hiltonu u kuhinji, ima 40 sati + 30 sati OT nedeljno. Mlati opasne pare i jebe kao blesav.
Al je zavrsio gastronomiju ovde jbg...

hahah jebeni gastosi.
i kad dodjes iz svog state-a u kaljavu sumadiju, belim bmw-om, i dalje ces jebati raspalu kurvu i biti seljacina loooooooooooooooooooooooooooooooooool

Maa uci skole sad vazno da ti mozes da dodjes, bolje sto si se vratila sad si sigurna da hoces da ostanes, ko zna kako bi se zavrsilo da polu sigirna odtanes, ja sam imao strah da cu padnem u depresiju ako se vratim u Cacak.Tj znam da bih pao u depru jer sl.god ne bih mogao da se vratim.

jjahhah atife tu si u pravu, ali treba doci do tog belog bmva a to nije nimalo naivan zadatak

Kuzma već ušao u gastosku fazu šerovanja pečalbarskog vizdoma, naredni lvl je članstvo u odboru Srpske pravoslavne crkve u Dalasu i organizovanje mis mokre majice Kola srpskih sestara.

чекај ме кузмане тамо следеће године донећу ти ајвара само за ту прилику ако успем да га прошверцујем у кутијици од помаде

SVAKO DOBRO NASIM LJUDIMA OD DALLAS DO ONTARIO NEKAVAS SRECA PRATI SUZA MI KANE KAD MOJE DETE NOLE NEKAJE ZIV I ZDRAV POBEDJUJE STRANCE DAGA BOG OCUVA JA PONOSAN STOSAM SRBIN KAZEM KOLEGI OVDE IZ RIJEKE SVAKO POSTOVANJE FELLOW CITIZENS AL KRV JE KRV NIJE NIOVDE LAKO RADIS 3 JOBS ALI MAKAR SE ZNA NEKI RED POZDRAV OD KUZME I SUPRUGE NEDŽADE IZ AUSTIN TX USA

hahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahaha

naravno, samo žene su takve, momci su neuhranjeni, do 1.50 visine i 40 kila i svi voze skejt, tako da naše žene nisu bile pretjerano oduševljene.

Pročitao sam 16 puta i ne mogu da poverujem. Niđe logike.

kuzmane, bilo je svega, al ništa ozbiljno (ono, bračne ponude i to)

mogu da zamislim kako je jebachu posla suza iz oka kad je video da je i vidra imala sheme tamo :(( izdrzi jebac, vreme leci sve!

ja dobio tranzitnu vizu C1D na 5 godina, ona mi treba za posao tamo, al imam hrvacki pasos tako da kad se vratim na leto odma apliciram za turisticku i dobijam je 86% i onda olala east cost stizem

jebem li ti zivot lukse smejem se ko budala vec pola sata, legendo

Што бре не промените имена да вас лакше прихвате тамо? Типа Џон и Џејн.

пуца ми курац пезосе право да ти кажем