Prijava

ne treba mi više od ove njegove jadničke imam 35 godina i hoću da živim od jutjub klipova šaljivih face da ne bi pustio ništa

koji transfer jada

gastozzova pojava je za ovog Leonida

ne treba mi više od ove njegove jadničke imam 35 godina i hoću da živim od jutjub klipova šaljivih face da ne bi pustio ništa

hahahah

ја сам чуо да лик не живи од тога него ради као архитекта у некој јакој фирми у питсбургу.

http://vukajlija.com/forum/teme/37461-gradual-report?strana=2#post_3562252 pa nekako bolje da budu zakljucane nego da se postuje na njih i dobije ban...a ovaj hermelin==sjeban lik hahah

мислим, немам појма чиме се бави, али стално постоји нека измишљена прича иза типа "е, а јесте знали да он не ради оно што би свако помислио него нешто скроз сасвим другачије што нико не би помислио"

ma lik nema ni blizu dovoljno pregleda da moze da zzivi samo od jutjuba, jos posebno jer zivi u americi...

pa nisam rekao da živi rekao sam da ima facu joooj kad bi postao poznat vloger i živio samo od svog kreativnog rada :)

nije mi nesto dopadljiv lik,obicno kreveljenje,bezveze...ne moze svako da bude gotivan dok se debilise,to je ono sto cekaonicari npr moraju skapirati

to je ono sto cekaonicari npr moraju skapirati

je l' to na moj racun nesto
ja imam drugaciju pretpostavku o ovom liku, dakle ja mislim da je njegov posao/zivot generalno mnogo stresan, otuda potreba za kreveljenjem u kameru

je l' to na moj racun nesto

nije,tebe gotivim
ja ovo govorio pre nego sto si dosao na sajt

Ovaj čovek je jedno vreme bio apsolutni hit u Srbiji. Svi su pričali o tim klipovima.
"Kurac kurac pička" i ti fazoni.