Prijava

E sad, u knjizi postoji bezbroj filozofskih momenata nad kojim čovek stvarno mora da se zamisli što knjigu čini apsolutno vrednom čitanja

A na kojoj starnici? Ja čitam i sve je šatro filozfija, da ne kažem proser.

A što se tiče Šešelja, jbg. Čovjek iznosi i svoj stav o čovjeku, što da ne. A tu je i ta situacija sa patrijotama i Savom.
Možda ima i toga što ti veliš Dankane, o pomilovanju. Ali možda. To je jedan potez za narod, ko ga jebe kacmo mutavi.

Čitam naslovnu stranu Večernjih novosti, pa kaže: "Hit decenije, u prodaji treće izdanje bestselera "Godina prođe dan nikad", novi tiraž 80.000, najlepši poklon za praznike". Priznaćete, knjiga ubice takvog kalibra je pravi poklon za vaše najvoljenije u blagdanima.

Ou Džej Simpson sindrom.

Jebiga Mesja, moraju da reklamiraju kad knjiga ima veći tiraž od "Novosti", prodaje se kao kondomi...

Sjajna knjiga pogotovo za praznike elem pročitah i ja sa neta ću palamudim kasnije sad me mrzi

Министар Дачић уручио лично српски пасош помилованом Жарку Лаушевићу у Њујорку. Помилују ме и Лаушевић и Дачић заједно по мудима, ако је Дачић само због тога ишао у Њујорк.

Новине објављују да је вишеструки убица и трећеразредни глумац Жарко Лаушевић тајно и прерушен допутовао у Београд. Кад може Блер може и он.
Voja twiter

Primećeno je i da se slika sa fanovima poznatim širom fb grupa.
http://cdn.tf.rs/2015/03/21/Darko-Lazic-Zarko-Lausevic.jpg