Prijava

Класично глупаво питање ових дана... Молим што више спема, и осталих глупости... ако је срање тема, извињавам се модовима, и нека је одма бришу... Молим вас за што креативније одговоре, јер одлазак у клубу није довољно опасан провод, трололо....

ако је срање тема, извињавам се модовима

Јесте.

Што рече један мудар аутор:
У ПИЧКУ!

Немо, врло креативно од њега...

Стан, мало друштво, девојчица, алкохол и музика.

Неће изгледа бити Дугиног Посела у НС-у, стога ћу остати дома да гледам Курсаџије и бацам петарде с терасе. Породична идила!

Ako skupim još ovoliko para kolko trenutno imam, neću ići nigde.

Радјард, брате тебе изгледа чека луд провод...

Nova godina je za pičke.

Nova godina je za pičke.

Значи биће пички за нову годину? екстраааааааааа

menijesamodosadno
Стан, мало друштво, девојчица, алкохол и музика.

како нам је суптилно рекао да има пичку и да ће да кара, лоллолоол

ја одох у женеву. 'оће неко?
пиес: хотелчић женеву, лоолло
ону праву нећу да видим бар још дес' година :Д

како нам је суптилно рекао да има пичку и да ће да кара, лоллолоол

Meни ту мирише и на генгбенг.

А где ћете за светога Николу?

Мени ту смрди на кићење Јелке.

Нова Година... само за оне које имају стан и могу да јебу...
И ко жели да ми види гајбу ?

рекао да има пичку

Зар мислиш да ћу Незаборавну ноћ тако јадно да проведем?

генгбенг

Виш, никако ми није јасно хејтовање Нове године и тотални ми је гејхипстерај оно "дан као и сваки други" просеравање. Не видим шта има лоше у томе да људи славе, шта има лоше у вишку позитивне атмосфере и масовног доброг расположења? Једино ме СТРАШНО смара то што ме милион пута дневно којекакве небитноће питају где ћу за НОВАКА. Није ми јасно који ће им курац та информација, кад их се дефинитивно не тиче и већина тих људи ме једва познаје и реално их заболе где ћу ја да идем и ЧЕМУ то ЗА НОВАКА, какав одвратан сленг, страшно!

Гамби, ако су женског пола можда желе нешто више, јер ипак то је луда новогодишња ноћ.... е ако су мушкарци, чувај се...