Prijava

Kada želim da ocenim definiciju, nakon što pritisnem plus ili minus ništa se ne desi, kad refrešujem stranicu piše mi da sam ocenio.
Još neko?

имао сам тај баг ја пре неколико месеци. док нисам обрисао гугл хром и опет га инсталирао, ништа се није променило, једино тако или пређи на други браузер :)

Знам да се један мој комшија жалио. Умро после две недеље.

Hmmm... Jesi provjerio je l ti kompjuter upaljen?

Pogledaj glavni osigurač, može biti da je on izbacio.

Dobri, dobri!
Razmišljam da mi nije do neke ekstenzije koju sam instalirao :/

Niko se nije javljao sa tim problemom. Verovatno je nešto do tebe.

Imam i ja takav problem, bree.

S tim sto meni kad kliknem na nove definicije, stoji da su ocenjene.. a ja ih nisam ocenjivala.

Nebitno da li se vidi ili ne vidi - ocena je registrovana i primetiće se na sledećem rifrešu.

Doppia, proveri da li neko koristi tvoju IP adresu...

Nebitno da li se vidi ili ne vidi - ocena je registrovana i primetiće se na sledećem rifrešu.

Pa znam to, ali ne mogu ni da vidim ko je autor dok ne refrešujem!

Isti problem. Kaizene, resavaj ovo! Koji kurac dajem pare za ktitora breeeeeeee?!!!!1232233stopedesses

ne mogu da ocenjujem (ni postere, ni defke), a i sa forumom mi nešto kilavi
:(((

Ja sam problem resio tako sto sam izbrisao google chrome i ponovo instalirao. Sad radi odlicno. Ne samo vukajlija nego i ostali sajtovi.

Izvaljujem da se i meni pojavilo, i mislim da je razlog ekstenzija koju sam instalirao na chrome

E sad, zar nije logicnije da se bag ukloni i da niko vise nema problem, nego da svako kome se pojavi reinstalira chrome

toliko od mene, nije toliki problem, ali mnogo iritira sto ne vidim odma ime autora

E sad, zar nije logicnije da se bag ukloni i da niko vise nema problem, nego da svako kome se pojavi reinstalira chrome

Pa piši guglu, ne znam šta tražiš ovde.

to je fora kad ides na ,,back,, pa ti se prikazuja predhodna strana bez izmena...nije to do vukajlije,nego do mozile

Теби је до графичке. Купи нову. Ова ти је добра

Мени се дешавао трип да оценим и онда, желећи да прокоментаришем дефку, отворим је у новом табу у којем стоји да је нисам оценио (без обзира)... Но, дешава се то у два посто случајева, па ми није страшна препрека у борављењу на Вукајлији...
Иначе, и систем сам радио јуче, па ми се то опет појављује (чисто као информација).