Prijava

Jel zna neko da mi kaže nešto o tzv. "Dečjem krstaškom pohodu"?

Беспотребан рат 1212. у којем су клинци нахушкани да крену у ослобођење Христовог гроба. Један део клинаца се утопио, а онај други је завршио у ропству. Мрзи ме више да пишем, ал' будући да имам у плану већ неко време отварање неколико историјских тема биће ту доста о крсташким походима. Има и на Гуглу сигурно нешто више....

Mislim da smo to ucili u osnovnoj ili pocetkom srednje valjda su Francuzi slali decu ili su iz Francuske kretali brodovi nisam siguran

Sreća pa hrista razapeše na krst, inače bi se Krstaški pohodi zvali Ribarski pohodi.

Изгледа да коњ ипак није могао толико да носи на себи.... Него, сад се нешто мислим, колико је заправо тај Швеђанин био практичан војник а колико украс, мисим детцхко је имао око 220цм, гарант је изгледао доминантно на коњу али и незграпно и био лака мета, покретљивост и окретнос никаква., док једном замахне 3 пута га набодеш, ал вероватно се није борио.... или јесте? Царе кобјасни нам улогу барјактара.

http://www.straferight.com/forums/attachments/shooters/19692d1320857459-mw3-pc-release-not-sure-if-trolling-just-stupid.jpg

Царе детцхко , зашто не кобјашњаваш?

Barjaktar kupuje zastavu od mladine familije, onda oni to nakite neakvim jabuka i tako to. A što je bio Šveđan ne bi znao.

Изгледа да коњ ипак није могао толико да носи на себи.... Него, сад се нешто мислим, колико је заправо тај Швеђанин био практичан војник а колико украс, мисим детцхко је имао око 220цм, гарант је изгледао доминантно на коњу али и незграпно и био лака мета, покретљивост и окретнос никаква., док једном замахне 3 пута га набодеш, ал вероватно се није борио.... или јесте? Царе кобјасни нам улогу барјактара.

Ja mislim da je vise sluzio da se ovi useru, nego sto je sluzio da bije. A i ako on zamahne rucerdom moze da ih naredja petoricu. Kurac laka meta, toliku strvinu mozes ubijes samo topovskim djuletom.