Prijava

Ovde ću da objavljujem sitne ispravke. Ostaviću otključanu temu da biste mi rekli ako ja kažem da sam nešto popravio a ono ne radi. Molim bez spema i offtopica.

1. Popravio čet
2. Nisam uspeo da reprodukujem pa nisam siguran (nek neko potvrdi), ali više ne bi trebalo bi da ostaje tekst u boksu kada se šalje post, komentar i sl.

3. zatamnio boju teksta u boksevima za kucanje

2. Nisam uspeo da reprodukujem pa nisam siguran (nek neko potvrdi), ali više ne bi trebalo bi da ostaje tekst u boksu kada se šalje post, komentar i sl.

Evo potvrde. http://img33.imageshack.us/img33/8200/bagbb.jpg

Уммм...привју написане дефиниције? Нема га, а треба да га има.

Мatriks, potvrđuješ da je popravljeno ili da i dalje zeza?

Јел постоји некаква могућност да на негативне (фејзбук) коментаре одговоримо са нашег профила на Вукајлији? Значи уместо са фејзбук профила, да одговорим са Букснетине, али у оном другом табу. Не бих да се после смарам са френд риквестовима и порукама.

Уммм...привју написане дефиниције? Нема га, а треба да га има.

Ово и ја приметио, било би добро да га има као пре.

Мatriks, potvrđuješ da je popravljeno ili da i dalje zeza?

Pa da zeza, vidiš li ti išta gazda od onih silni kuravi? :)

a na četu? i da li zamrači pa odmrači ili bukvalno nema promene nad tim boksom?

2. Nisam uspeo da reprodukujem pa nisam siguran (nek neko potvrdi), ali više ne bi trebalo bi da ostaje tekst u boksu kada se šalje post, komentar i sl.

Мени не остаје ништа...

pa znam, samo nekima. nek se jave svi kojima to ostaje i nek napišu koji browser koriste.

Meni ostaje, google chrome koristim.

Pretraga autora?

Definicije -> Autori

Trebaće nam vremena da se naviknemo da drastičnu promenu.

Смем ли да напоменем да оставиш ове боје, јер сам почео на њих да се привикавам не смета ми уопште, фини су контрасти. Наравно ако се ти каизене и остали слажу, ако не, вољно! :)

Смем ли да напоменем да оставиш ове боје, јер сам почео на њих да се привикавам не смета ми уопште, фини су контрасти. Наравно ако се ти каизене и остали слажу, ако не, вољно! :)

Nisu jedino fini kad naleže svetlo na za nijansu svetlije. Ocenjivanje defki, editovanje i brisanje, vreme na četu, itd. Ali da ne spemujemo, za to nam služi druga tema.