Prijava

Posto je uvedena pojacana moderacija, mislim da je ovaj predlog opravdan.
Naime, kod pisanja definicija vazi pravilo da se mora koristiti sccdj sa kvacicama, a mnogi korisnici nemaju mogucnjost unosa ovih znakova sa mobilnog telefona. Postoje situacije, padne vam nesto smesno na pamet, uzmete mobilni otkucate kratku defku, ali je moderator izbrise zbog pravopisa.
Predlog je da oni koji pisu definicije sa mobilnog, u prvoj reci defke upisu rec MOBILNI, pa da onda moderator posto ima sat vremena fore defka, ispravi slova u defki ako mu se definicija dopada.
Eto, mislim da su ovakvi korisnici neopravdano diskriminisani.

Није лоша идеја, али то је мало дукатлијски, к'о што је била тема да ли је фора ићи на Вуку преко фона. Боље запишеш у подсетнику или као поруку шта ти падне у том тренутку на памет, и кад седнеш за комп прекуцаш. Тако ја радим.

Боље запишеш у подсетнику или као поруку шта ти падне у том тренутку на памет, и кад седнеш за комп прекуцаш.

Па да је то тако једноставно, верујем да не би ни отварао тему. Можда на дужи период нема приступ компу, а не на пола сата као већина нас.

Jebote, kosticu, koj si kaptn obvijus, to svi znamo, a ovo je predlog za poboljsanje, a jos bolje bi bilo kada bi takvi znakovi stajali poredjani sa desne strane pa bi klikom na njih ili njihovim kopiranjem bio omogucen njihov unos. Mislim da to nije tesko, a puno znaci.

Ја тренутно на распусту имам приступ компу 5 дана у недељи, а током школе имам приступ компу само 2 дана и то викендом, и у главном висим у вечерњим часовима тад, а написао сам више од 100 дефки од којих ено још имам око 20-30 "костура" за њих у мобилном, што као недовршена порука, што као подсетник.

За шта пишеш дефке?

jos bolje bi bilo kada bi takvi znakovi stajali poredjani sa desne strane pa bi klikom na njih ili njihovim kopiranjem bio omogucen njihov unos. Mislim da to nije tesko, a puno znaci.

http://vukajlija.com/definicije/novo

PRAVILA PISANJA
Smajliji su zabranjeni.
Zabranjeno je pisanje čitavog izraza, definicije ili primera velikim slovima (caps lock).
Obavezna je upotreba naših slova (š, ć, č, ...) a zabranjena upotreba "ošišane" latinice ili dvoslovne zamene za naša slova kao npr. "sh", "ch", "tj", itd.
Posle tačke, zareza, znaka pitanja i sl. obavezno ide razmak (jedan "space").

Da, kome bi uopšte palo na pamet da kopira slova odatle.

A moram da primetim da je gledanje na pristup netu samo preko kompa sou dvehiljadite. Mislim da su sad tableti androidi preuzeli procenat u pristupu netu od kompova. For d rekord.

Ta slova su daleko od boksa kosticu.

I nepregledno postavljena.

I nema z i dj. Predlog stoji i apsolutno je opravdan.

http://www.youtube.com/watch?v=4G6bbcnpozE

ОПА! ОКАЧИО ПЈЕСМУ С МОБИЛАН!

a jos bolje bi bilo kada bi takvi znakovi stajali poredjani sa desne strane pa bi klikom na njih ili njihovim kopiranjem bio omogucen njihov unos. Mislim da to nije tesko, a puno znaci.

Да ли смо толике нолајферчине и болесници да нам је и то потребно? Курац мој значи. Немојте се зајебавати људи, стварно нисте уредни :)

Ja se slazem. Nije da mi je to potrebno jer ne pisem, ali se slazem.

Nije vama što je predlog loš, već što vas mrzi da sredite definiciju.
Ako već ne smeju slova bez kvrčica, a pritom postoji i tema "automehaničarska radnja", vi lepo tu neku definiciju kopirajte tamo, pa neka je sredi mod kojeg ne mrzi da radi ono zbog čega je i postavljen na sajt.
Slatki su ti vaši postovi puni strogoće i sveznanja, ali su i nekako zamorni.