Prijava

Naime, castili u firmi sa 13. platom pa sam odlucio da se castim konzolom jer za komp ne mogu da sednem od klinaca... E sada, interesujeme koje sokocalo da pazarim? Cena im je slicna al me zanima koja vise pruza? Hvala u napred na sugestijama.

E jebi ga do kompa mogu jedino kaisem da dodjem. . .

Pa kupi drugi komp, ili laptop, sad imaš za 500 evra laptopove znaš kakve.

Za jos jedan komp nema mesta a nisam neki poklonik lapa.

Koliko vidim COVEK OCE DA IGRA IGRICE NA KONZOLI!
Ne netbook, notebook i sranja..

Pazi, nisam do sada nista igrao od ta dva.
Ali nekako realno kada bih ja imao para uzeo bih XBOX, da li zato sto sam navikao na soni jebem li ga sta...
Grafika je skoro pa ista na oba.

Bolje ti je da pitas nekog ko se bolje razume u konzole. Zato sto ce cesta borba da se vodi sta je bolje.

Sad nesto gledam i cini mi se da je veca ponuda igara za sony.

XBOX ima jednu prednost, za naše uslove. Jednom ga krekuješ, uzmeš eksterni hard ili poveći fleš, skineš sa neta i cepaš. Sony stalno menja softver, pa vrlo brzo čipovi postanu beskorisni, a ni originali ne rade dok to ne središ. A cene blue-ray originala za naše uslove nisu zanemarljive.
I ja planiram nabavku XBOX 360 (imam onaj prvi xbox, al' crko laser) jer apgrejdovanju pc-a nema kraja, a za nekih 200-300 evrića uzmeš konzolu i bar 5 godina si miran. A pošto su pc komponente, pre svega jake grafičke kartice?
Mada, xbox 360 bije glas da je malko nepouzdan, al trebalo bi da Bili Gejtsova ekipa to dosad rešila.

Mr hvala. Jos samo da nadjem nekog da mi sve to odradi

Mr hvala. Jos samo da nadjem nekog da mi sve to odradi

Imas po nekim kompjuterskim servisima i to.
Ali ako ti otvara konzolu znaj da gubis garanciju..

Ma, nađi kintu, ostalo je lako :)
Većina njih koji ga prodaju (posebno sitnije ribe) ti namignu i prodaju sa čipom.

Nasao sam neku novogodisnju ponudu u com tradu za 38000 za xbox. A nesto cisto sumnjam da ce oni da mi krekuju

Velike zverke neće sigurno da ubace čip, vidi po tvom gradu u sitnijim radnjama. Ili kupi kos Winwin ili gde već, pa posle nosi u servis.
Inače, imaš više verzija, različitih i po ceni. Imaj odmah u vidu i eksterni hard ili fleš od 32gb. I naravno čip (ne znam koliko je on). Pogledaj i ovde, šalju poštom
http://www.emmi.rs/konzole-za-igranje.10.html?categoryId=185&brandId=740&productTitle=&price=&specijalna_ponuda=&tip=
EDIT pogledaj ovde i druge kategorije, njihova pretraga po difoltu izbaci specijalne ponude