Prijava

Па свакако не да би био први у хијерархију, идеш да би се приближио Богу и живео таквим животом а не да би напредовао у каријери.

У цркву идеш кад имаш вишак пара за бацање, а да би помогао бизнисменима који раде у цркви. Тако да, у каријери могу да напредују само они.

Него, мене ме занима ово 'приближавање богу'. Како се то тачно ради? И, уколико то практикујеш, колико си му се приближио.

ахах добра фора кизо,добра, нема шта

па релативно, нисам баш нешто много ал трудим се

ЕДИТ: Ради се тако што само радиш добре ствари, онако да ти кажем баш само суштину. А колко си му се приближио зависи од тога колко се капирате.

A ja ne razumem zasto se trudis kada mozes lepo kao sultan da zivis ceo zivot i samo kad te strecne srcka zaskvicis da se kajes i ti si svoje grehe okajao i cist si kao bebina guza? Zar to nije prakticnije?

Има ли какве шансе?

Мислим да иа одличне шансе да се нада, али наместили би жреб на крају, тако да боље да гледа како да узме кинту неку и да се не замара овим плановима.

па релативно, нисам баш нешто много ал трудим се

ЕДИТ: Ради се тако што само радиш добре ствари, онако да ти кажем баш само суштину. А колко си му се приближио зависи од тога колко се капирате.

Јасно. Али шта ће ти црква у свему томе?

UA CIGOJNERI! UA!

ŽELIMO SAMO BIJELCE NA ČELU CRKVE!

CIGANE U DŽAMIJE!

Mislim da se rešenje ovog problema može lako otkriti na sledećim adresama:

Српска Патријаршија,
Улица Краља Петра бр. 5
11000 Београд, Србија
Централа +381-11-3025-101

Кабинет Његове Светости Патријарха Српског
тел/факс: +381-11-3283-997
е-пошта: patoffice@spc.rs

Канцеларија Светог Архијерејског Синода СПЦ
тел: +381-11-3025-133
факс: +381-11-3285-866
е-пошта: sasinod@spc.rs

Информативна служба СПЦ
тел: +381-11-3025-112
е-пошта: info@spc.rs

Ili jednostavno pitajte Facu na PTV.