Prijava

Kao što svako zna, petao kad se oglasi on mora negde i da zapeva. Svako od nas je u alkoholisanom stanju urinirao na najčudnijim mestima ovog sveta. Koja su vaša mesta koje ste obeležili onako dzukački sa gledanjem levo-desno i bez. Nemoguće je da ste uvek bili u stanju ili mogućnosti da oslobodite onih 80% vode iz piva baš u adekvatnu rupu.

Evo da dam moj odgovor.
Šorao sam na sve biljne vrste koje je moguće naći u Srbiji i okolini.
Lavabo
Saksija
Spomenici raznim crvenim junacima
Razna vrata kulturnih i nekulturnih zdanja
Nekoliko marki automobila sam markirao na ovaj način
To je što mogu da se setim. Da mi pamćenje radi bolje, setio bih se više.
Ispovedite se

На банкомат Уникредит банке пре три године, мислим да је моје ортаке и дан данас блам што ме познају због тога. А мене боли курац...

zaboravih bankomat. dobro me podseti. Nekoliko zapisanih

Sauna, po vrelom kamenju u nekoj teretani. Nikad se više nisam tamo pojavio, smrdelo je neopisivo.

očekuješ da ti nabrojim gde sam sve pikio? anjužual plejs? hehe,pa dal si normalan? lolol

I Nemacku ambasadu

Lavabo

Шта је ту чудно, хаха?

Из задњег вагона воза, али то је класика.
Једном сам оверио од Авила, пошто сам после њега пио пиво, отишао на спавање, пробудио се (пошто ми се шорало, јелте) и истриповао да сам и даље у парку, а да ми је орман дрво.
Једном у теглу претпрошле године, вратио се из града а буразер заузео купатило, морао сам. И напунио је целу, изгледало је као сок од зове.

Sad se bas setim. Nalijem se ko svinja u kafani. Izadjem napolje i okrenem se i zapisavam vrata. Otvara gazda i vice "MAMU TI JEBEM! JEL TAKO I KOD KUCE?!!" reko "Daaa batice! Naš kako je dodjano. Moraš probaš." Vijao me čovek i još njih par posle toga da me ubiju.

Zgrada, most, u hodiku jedne banke ..

и истриповао да сам и даље у парку, а да ми је орман дрво.

Ајде, кад си пробио лед... Имао сам сличан случај, пио сам неки други курац, који није смео са алкохолом, је ли... И исто се истрипујем да ми је звучник бандера, и залијем га... Ујутру бара на столу, ужас, а звучнике сам морао да мењам.

Ko jos nije pisao u krevet kao klinac...sanjas potok ili reku i eto :)

Moj brat je pišao po kolima u kojima je bilo ljudi :)

U Grčkoj na sred autoputa i sa kućice na drvetu...

I na plazi gde je brdo ljudi,izvadim kurac i pisam...

Po cipelama.
Svojim i tuđim.

Са капије на чувеној Андрићевој Ћуприји :)