Prijava

Dakle, zabranjeno je voziti pijan, da te voze pijanog, da setas ulicom pijan, da ides gradskim busom, ne smes voziti bicikl pijan ni upravljati slicnim vozilima tipa helikopter ili trotinet. Sledi pitanje kako stici kuci? Ovaj zakon je definitivno pisala zena!

izvor: blic

Таксијем. х)
Смеш на задњем седишту да се возиш пијан.

Чим извалиш да си пијан мораш да станеш. Типа идеш улицом и крене те одваљује мораш да станеш у месту и чекаш да се отрезниш.
Ал иначе мислим да смеју да те возе, ал на задњем седишту.

Иначе тај део закона о шетању улицом пијан не постоји, само постоји да не смеш да прелазиш улицу пијан, а то је уведено ако се занесвестиш на пешачком да могу да те казне. Јер су се дешавале ситуације да људи пијани леже на путу.

jebem im demokratiju

ne znam samo koji pravi alkos ima para za taksi kad izlazi iz kafane :D

donacije i teleport u svaku kafanu. eto rešenja.

ne znam samo koji pravi alkos ima para za taksi kad izlazi iz kafane :D

potpis
Nista, sedi u kafani dok se ne otreznis il smaraj gazdu da te vozi kuci, kod mene je par puta upalilo, a jednom mi dao lovu za taksi, doduse potrosio sam bogaoca kod njega.

skroz je ok propis, nema ometanja saobracaja bio pijan ili trezan. ali ako si pijan i ometas kazna ce biti veca

Типа идеш улицом и крене те одваљује мораш да станеш у месту и чекаш да се отрезниш.

a to da ne smes da vozis pijane osobe na prednjem sedistu je odavno zabranjeno. Uostalom, kakav zakon mozes ocekivati od zene?

Dakle, zabranjeno je voziti pijan, da te voze pijanog, da setas ulicom pijan, da ides gradskim busom, ne smes voziti bicikl pijan ni upravljati slicnim vozilima tipa helikopter ili trotinet. Sledi pitanje kako stici kuci?

Teleport maj san.

Teleport maj san.

ali teleport jos nije izmisljen?! :D zakon je totalno van svog vremena

ali teleport jos nije izmisljen?! :D zakon je totalno van svog vremena

Vidiš država kad zajebe, zajebe te 20 godina unaprijed.

Imam ja rešenje!!! Bezalkoholno pivo!!!

Imam ja rešenje!!! Bezalkoholno pivo!!!

http://thebuyosphere.files.wordpress.com/2010/07/applause.jpg
imamo pobednika :)

stvarno, dokle_više sa tim zakonima. i ja se svaki put olešim kad izađem ali srećom uvijek ima neko ko ne pije u društvu ili ima tahi :)

Pa lepo. Olešiš se kod kuće, kao što Englezi rade. I onako te manje košta.

Не бре, стварно људи, алкохолизам је код нас попримио облике стреса, кијавице и тако тога. Свако је болестан и нико се не лечи. Ваљда су то између осталог покушали да сузбију али глупо је јер се то тако не ради, а и је л' једна казна написана за то или оно прелазак улице са слушалицама у ушима... Јес курац, никад неће ни бити. И ту се огледа неозбиљност државе, доносе се закони за које се зна да се неће поштовати. Немогуће их је поштовати.

jebem im demokratiju

+1